Sohbette aşk

Sohbette aşk

Sohbette aşk var mı? Diye sorup durmayın kendi kendinize. Sohbet sitelerinde aşk olmaz mi hic. Örneğin; cici sohbet odasında Eychin var tertemiz kalbiyle seven. Güvenilir, saygılı, harika dostlugu olan. Rokko var her seferin de o tertemiz yüreğiyle herkese güvenip, inanan. Hele birde Menatrib var deli dolu biraz, ama harika bir dost. Ajan var hic konuşmaz ama sagolsun, her aksam ve her hafta sonu sunucudan çıkmaz. More var ben böyle seviyorum onları. Bazlama da öyle aynı more gibi muhtesem ikili desek yerinde. Cici sohbet de aşk var. Nur var mesela ben basta Rastlanti sandım, ama narin sohbeti seven, Sohbet kanal founderimiz. Tikado ablamız var bu ara baska nickle takılıyor. Ama ben cok seviyorum onu harika ve düşünceli yürekli.

Sizlerde sohbette aşk var olduğuna inanmak için www.cicisohbet.org da sohbete gelin.

 

Sohbette aşk var

Kulağa hos geliyor sohbette aşk. İstediğin kadar uzağa gidin. Hep aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece aşk yakamızı bırakmaz. Sevmem sevemem der her seferinde seversiniz çünkü. Sohbette aşk benim yanlış olduğunu bile bile yürüdüğüm yoldur. Sevdam33 yada ponçik kayıplarda düğün hazırlıkları yapiyor az kaldı düğüne. Mevlana bile ne demis?

Aşksız olma ki ölü olmayasın. Aşkta öl ki diri kalasın. Hepimiz zaman zaman aşk da olmusuzdur. Mevlanın aşkı bence Allah aşkı. Bakın şöyle devam ediyor Mevlana…

Aşk nasip işidir hesap işi değil! Aşk adayıştır arayış değil! Sen adanmışsan ve yanmışsan bu uğurda aşk seni bulmaya gelir. Sohbette aşk var mı siz sohbet eden bunun cevabını cici sohbet de www.cicisohbet.org da bulabilirsin.

 

Benim gülüşüm ilk bahardan daha renkliydi. Öldürdüler o renga renk çiçekleri. Sohbet ederken konu ne zaman ondan açılsa kapatmaya kıyamayan ben, şimdi sesini duymanın bile acı verdigini hissettim. Bazen aşkı buldum zannedip biranda elinizden gidişini izlersiniz. Bazende gerçek aşk mi derken, başkalarının sözüne aldanırsınız. Gercek mi degilmi kararsiz kalir, bedelini kaybederek ödersiniz. Aslinda bu cumlem kime o çok iyi biliyor suan ne dedigimi. Eqo degil bendeki güvensizlik, korku, kırılmıslık. Çünkü her bir zerrem aşık her bir zerrene. Şimdi düşün bakalım o ben miyim degil mi?

Telaşımı hoş görün, ıslandığım ilk yağmur değilsiniz. Sohbette aşk intiharsın sen seve seve edilen. Sohbet sitelerinde olmaz bisey yok. Bazen imkansızı seversiniz, bazende imkanı olani. Ben Liva genel olarak imkansızı secerim, ama benim imkansız dediğim sadece zaman alır.

Sesimi duyunca bile gözlerinin içi gülüyordu, nasıl sevmezdim? Yada sevmedim bil uzaklık daha iyi bize. İncelmem, kırılmam, yüreğimi parcalamam. Hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın…

Şimdi soruyorum sohbet sevenler siz verin cevabını sohbette aşk var mı yoksa yokmu? Sende cevabi cicisohbet.org da ver.

Saygılarımla yazan kalp Liva

Sohbette aşk var

Sohbette aşk var

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.036 okuma
15 Nisan, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?