Cicisohbet org

Cicisohbet org

Cicisohbet org nasıl bir sohbet sitesi kısaca sizlere anlatmak istiyorum.
Ben sunucu sahibi Liva tanıyanlar bilir. 13 yıllık sohbet geçmişim var. Yani düşünüldüğü gibi uzmaniyim sohbet sitelerinin ve sohbetcilerin diyebilirim.
Peki Cicisohbet org nasıl bir yer. Sanalın bütün pisliklerini temizleyerek ben, cicisohbet sohbetin adresini siz kullanıcılarına sil baştan açtım. Diyorsunuz ki kac oldu bu?
Evet bitmedi düş kırıklarım. Sanal böyle bir pis bir yer aslında, ama ben sizin için en temizini açmaya çalıştım. Dostluk, saygı, sevgi ön planda tutarak. Kalbimi kalbimdeki sahibinden söküp alarak açtım.
Bir kez daha öğrendim ki sohbet iyi de, aşk, sаkızdаn çıkаn sözler kаdаr bаsit olmаyа devаm ettikçe, insаnlаr dа onu çiğneyip tükürmeye devаm edecekler. Bu son olsun umudundayim aşk hikayemin. İnsаn iki şeyi sаklаyаmаz: sаrhoş olduğunu ve аşık olduğunu. Ben aşkımı saklamadim haykırdım. Evet sevgili cicisohbet ekibim yeni sayfamızda tertemiz kalplerinizle cicisohbet.org ailesi olarak destek verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Cicisohbet org

Sohbette kalitenin adresi sizler için neresi benim için son kez cicisohbet de. Aşk’а sınır koyаmаzsın ve аşık oldun mu kаlbinin esirisin onun sürüklediği yerdesin; sаnа аcı çektirse bile.. Ben suan acı ceksem bile aşığım, seviyorum diye asla göz yummam her pisliğe. Evet ben son güvenimi yitirdim sanalda. Tekrarı olmamak üzere kapattım defteri.

Bakışların sonsuz kuyu misali, o baktıkça ben içine düşüyordum Yusuf misali…  Değmemiş, degmezmis.
Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildigim rastlantıydık işte, ondan öteye gidememisiz. Iste sevgili sohbetciler cicisohbet org bir aşkın düş kırıklarından toplanarak bir oldu. Sizce artık Rabbim hariç yıkmaya kimin gücü yeter. Elbette kimsenin bakın kimleri aldım sohbet iyi den yanıma.

Beyazgül yani Bade başta olmak üzere, BedirhaN sağ kolum kiskanılan adam, wq sol kolum ben gibi darbe yiyen adam, DOKUNMAYIN benden vaz gecemeyen dostum, Taner küfreden ama sonuna kadar destek olan adam, Asina canımız, `Peri herseyden habersizmis bilmiyordum. Legend ben nereye o oraya, Ajan da sagolsun ayrılmaz, Hanımağa her zamanki kanalımizin ağası, Kurgu yani Uhud onca yıl sonra tek sozumle chat bıraktığı halde destekci olan on yıllık dostum. Masal elbette ihanet edenin yanında değil benim yanımda, Bluesea sagolsun destekcimiz herzaman kanalda. Daha cok nick var bizimle, düzenli makalelerimizde paylasicaz herkesle.

Cicisohbet

Can yücel ne demiş bakın;
Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak. Hemfikiriz Can yücel sohbet sitesinde bulursan bana da söyle bende tanışmak isterim. Ama ne malum belki siz cicisohbette bulursunuz. Benim bulduğum sandığım o aşkı siz yaşarsınız. Tek dileğim sonu aynı bitmesin!
Beni seven sayan tüm dostlarıma destekleri için ve yanımda oldukları için çok teşekkür ederim. Sohbet iyi den sonra cicisohbet sohbetin adresine herkesi beklerim.

Saygılarımla Liva

Cicisohbet.org sende katıl…

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
1.368 okuma
18 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?