İyiki Sen

İyiki Sen

İyiki Sen makalemle ­Herkese merhabalar. Bugün sizlere uzun zamandır aklımda olan bir tanıtım makalesi yazmak istedim.

 

Bir sunucuyu bir bilinmezi ya da başka bir olayı tanitmayagim sizlere . Bugün size Benim Mucizem olan , hayat Arkadaşım , Sevdiğim Kadın olan  Liva yı Tanıtacağım.

 

Sanal sohbet sitelerini seven ya da burayı alışkanlık haline getiren insanlar az çok birbirlerini tanırlar elbet.  Bu sosyal platformlarda sunucular olsun  , irc forumları olsun , diğer haberleşme gereçleri olsun herkes birbiri ile iletişim halinde muhakkak.  Çünkü Sanal sohbet sitelerinin ne yenilikleri bitiyor ne de sorunları.  Bunlardan haberdar olmak içinde insanlar iletişim halinde bulunuyor.

 

Chat odaları içinde değişiklikler çok oluyor elbet.  Sunucuların isimleri değişiyor , sahipleri değişiyor  , kişiler aynı olsa bile nickler değişiyor.  İşte tam da burada asıl önemli olan mevzu başlıyor.  Nick değiştirme mevzusu .

 

Chat odaları içinde uzun yıllarını verip ayni nickte kalan  kişileri hep takdirle karşılamışımdır. Çünkü bir çekincesi bir sıkıntısı , geçmişi ile bir sorunu yoktur.  Böyle olmak sizde bilirsiniz ki büyük marifet ister . Bazı sunucularda sunucu sahipleri kendi nickleri ile bile chat yapamaz olmuşlar artık.

İyiki Sen

İyiki Sen

İyiki Sen : )

 

Bu aleme hem emek hem uzun  yıllarını vermiş Biri Liva.  Aynı nickte kalıp doğruluğu, dürüstlüğü aynı zamanda açık sözlü olması ile herkes tarafından takdir ile karşılanmış biri .

 

Tanıştığımız ilk günden beri hep anlatıyor.  Kendini , yaptıklarını , geçmişi , sunucularını , hayal kırıklıklarını , üzüntülerini,  sevinçlerini.  Öyle de güzel anlatıyor ki ben dinlemeye doyamıyorum açıkçası : )

 

Ama bu doyumsuzluğun en önemli nedeni her şeyi doğru , dürüst bir şekilde anlatması sanırım . Ben ona ya neden bu kadar Doğru olmak zorundasın diyorum Bazen ? Oda her zamanki gibi karakterim bu . Cevabını veriyor.

 

Bence hem reel hayatta hem Sanal sohbette böyle olmak inanın Bir mucize . Zaten ben ona Mucizem diyorum: ) Rabbim ona  öyle güzel öyle özel  bir karakter vermiş ki , inanın her insana nasip olmayacak bir şey bu .

 

Ben Onu bir sohbet sitesi içinde tanıdım. O yüzden sohbet sitelerinin içinde olmayacak şey asla yok diyorum. Sizde chat yaparken her daim hayatınıza bir mucize girebileceğini unutmayın.

 

Burada Sözlerime son verirken Kendine SonSuz sevgilerimi sunuyorum.  İyi ki benimlesin , iyi ki hayatımdasın Liva : )

İyiki Sen

İyiki Sen

 

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
187 okuma
1 Eylül, 2022
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?