İRC AŞK ZAMANI

İrc aşk zamanı

İrc aşk zamanı diye söze başlamak biraz garip oldu haklısınız. Ama irc sohbet dünyasında olmaz diyebileceğimiz hiçbirşey yok. Bizzat test ederek gördüm ki, olmaz asla yapmaz dediğimiz insanlar herşeyi yapabiliyor.
Örneğin; aaa Mehmet abi eşini seviyor asla burada kimseyle bir ilişkisi olamaz. Yada Ali Veli her neyse işte ben abi diyorum ama aması var işte…
Ve ne olursa olsun kimse kimseyle baki kalmıyor ne sanal dünyada nede reel hayatta. Hayallerimiz Paris fakat; gerçekler yobaz Konyalı…
Ama en güzeli İrc aşk galiba. Bir başka oluyor o zaman sohbet. Yazsın diye gözüne bakıyorsunuz. O yokken bomboş herşey, gittiğinde garip bir anka kuşu sen. Küllerinden daha evvel doğduğun anın gelmesini temenni eden sen.
Fakat, giderken kalbinide götürdüğünü anlamanız geç olmaz. Sanalı bırakacaktın Liva hani. Halt etmişsin sen sanalı bırakmak mesele değil ki, ya sohbet edecek kimsen yoksa…
Evet ne Aliler, Veliler geçer hayatından ama aslında hiçbirisi senden kaybolamaz. Sen istedin kadar inkar et.
Kimisi yara bırakır, kimisi hatıra, kimisi aşk, kimisi nefret, kimisini harika anarsın. Ama kimisinide öfkenle beslersin.
Kimisine GÜVENİR kaybedersin. Kimisine, hiç güvenemezsin…

İRC AŞK ZAMANI

Kendimden kıssadan hisse yapmak istiyorum. Sevdim dedim, güvendim, inandım fakat aldatıldım.
Sevdim dedim, aslında oda sevdi ama güvenemedi belki hatalardı güveni yok eden. Ve yine sevdim dedim, diyorki seni çok seviyorum. Bende seni çok seviyorum adam ama hayat bu.
Çok acımasız, oysa üzmeyi istezdim. Fakat bizim isteklerimizle hayat ilerlemiyor. Son golunu güzel attın giderken, her zaman olduğu gibi canımdan can aldın.

Ne gerçek hayatta nede sanal dünyada belkide hiçbir zaman insan olarak isteklerimiz yerine gelmiyor. Fakat şikayet etme lüksünü ben kendimde bulmuyorum. Ama şunuda biliyorum, Rabbim bir sınama geçirterek hep sonunda verdi isteklerimi. UNUTMAYIN, Rabbim ne eylerse güzel eyler. Sizlerde yeterki olması gerekeni yaradana bırakın.
Evet ben kendımden kıssadan hisse yapmışken sözlerime burada son veriyorum. Siz sevgili sohbet seven dostları www.cicisohbet.org a bekliyorum. Bugünlük hoşçakalın.

 

İrc aşk zamanı

İrc aşk zamanı

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
919 okuma
19 Ağustos, 2020
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?