Onurla sohbet chat

Onurla sohbet chat ile merhaba. Bugüne kadar milyonlarca kez makale yazdım. Gerekse kendi sitelerime, gerekse başkalarının sitelerine. Bazen öfkelerimi yazdım. Bazenleri aşkımı. Gün geldi umutlarımın yeşerişini bir çok kez kaleme aldım.
Ben kendimi saklayarak yaşayan biri asla olmadım. Neysem o oldu yazılarımda. Mutlu isem sevimli oldum. Mutsuz isem çirkef oldum diyebilirim.
Bazende cok saf salak olduğumu farkettim ama biraz geciktim. Olsun nihayetinde oda bir duygu ama.
İnsan öyle durumlarda kendine kızıyor. Bir başkasına değil. Bugün ise en saf temiz halimle onca hengameden sonra ebediyen hayatıma aldığım adam için yazmak düşüncesindeyim.

Aslında o söz konusu olunca kelimeler kifayetsizleşiyor. Ben onuda anlatmaya, ona olan duygularımıda anlatmaya kelimelerle cümlelere sığdıramıyorum. Anlamsız kalıyor ki en anlamlı şey onun gözlerinde ve güzel kalbinde.

Benim anlam kazandığım tek duygu onun ruhunda ve güzel kalbinde.

Onurla sohbet chat

Onurla sohbet chat

ONURUMLA SOHBET CHAT

Her anım onla olsa keşke. Biliyorum onun o naif kalbi de dahil cok seviyor ve çok özlüyor beni.

Gecem, gündüzüm. Aydınlığım, karanlığım unuttuğum bütün duygularımı bana yeniden tattıran adam.
Ne yazılır hakkında hissettiklerim. Nede dile dökülebilir. Zira kelimeler sığmayacak kadar özel ve güzel sevdigim.
Abartmıyorum her hali ayrı güzel. Öfkesi, sevinci. Bana bağırışı bile sevgisinden.
Aşkı öldürenin insanlar olduğunu cok güzel kanıtlayan yarim. Evliliğin aksine aşkı pekiştirdiğini iliskimizde çok güzel gösterdi.
O bana aşkımızın en büyük düşmanının ilgisiz kalmak olduğunu söylesede ben aslında biliyorum ki bizim aşkımızın en büyük düşmanı kararsızlıktır.
Benim hala onun ilk günkü gibi her yazdığında kalbim pir pir etmesi onu ne kadar sevdigimin en büyük kanıtı aslında.
Biliyor musunuz aşk şarabının ilk yudumunu gözlerinde içtim. Sayesinde korkmuyorum şarabın azabından artık. Herşey onurumla güzel.

Onurla sohbet chat

Onurla sohbet chat

Deli chat sohbet

Bazen deli akan kanımın onunla durulduğunu baskın bir şekilde hissediyorum. Onca sene bana bi Onur lazımmış. Biraz geç kalsada Aşkım artık bir ömür benimle yaradanın izniyle olacak olması her gün sevincim.
Aşkı evliliğin öldürmediğinin en güzel kanıtıda bu.
İlişkimize başlamak ne kadar zor oldu bir bilseniz. Fakat devamı düşündüğüm kadar zor olmadı. Hiç kimsenin aşkı bir başkasına benzemez. Çünkü her aşk başkadır.
Bir bilse onsuz nefes almanın ne kadar zor olduğunu işe bile gitmeden hep yanımda kalırdı.
Üstelik sadece bu kadar da değil. Gözlerine bakarken huzur bulduğum adamla daha yapmayı planladığım harika şeyler var. Bekle bizi hayat sevdiğimle biz geliyoruz.;)

Onunla birlikte tamamen zaten uzaklaşmış olduğum chat dünyasını bırakmış olmaktan mutluyum. Onun bırakmış olmasından ise daha çok mutluyum. Zira evliliğimizin soluksuz olabilmesinin önüne hiç birşey geçsin istemiyorum.
Bugünlük onu çok sevdiğimi haykırma ile veda ediyorum. Bir dahaki makalemizde bizi ne bekler bilinmez. Bugünlük hoşçakalın yarınlarda buluşmak ümidiyle. Her şeye rağmen iyiki varsın. Seni çok seviyorum adam.

Www.cicisohbet.org

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
134 okuma
3 Mart, 2023
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?