Sohbette aşk

Sohbette ask

Sohbette aşk varmi diye düşünmeyin. Ben sizlere birçok örnek gösterebilirim. Sadece anlamadığım su var. Sesini duyarsız, görüntülü görürsün, resmini görürsün biseyler paylaşırken aşık olursun. Peki ya görmeden, sesini duymadan, bence sadece yazışma ile sohbetine bağımlı olursun. Birde su var tabi, bazı akıllı sanan sohbetci kendini kandirilmaya mahkum eder. Sitemizin düzenli sohbet edenleri bilir. Geçenlerde insan sandığımız birinin sesini duymadan, görmeden nasıl asik olduğuna ve kandırıldığını şahit olduk. Aslında iyi de olmuş o acidigimiz sohbetci rezil bir halde bizlere de ihanet etti.

Sohbette aşk

Seviyorum ben makalemde sohbetimizde bir parça bahsetmeye. Aldatan arkadaş yorum bırakmış ya demis ASKIM dediğinizi taniyamiyorsunuz diye. Haklı aslında bende tanimamisim aylardır. Bakın sevgili sohbet edenler sizlere böyle bilgi veriyorum durmadan beni aramayın diye.
Annem dün diyor ki vaz geçemedi sohbetten, ardından dedi ki…
Annem yаşım ilerledikçe elim kolum аğrıyor. Bende anneme dedim ki…
Ah be аnnem benim yаşım kаç ki hergün sol yаnım аğrıyor.
Durakladı canım anam anladı demek istediğimide anlamamazliktan geldi.

Sohbette aşk ne güzel bir duygu aslında. Ben yıllar süreceğini düşündüğüm sevdadan vaz geçtim. Ben hep böyleyim aslında ya dilime yada kaleme vurur yüreğim. Sevgili sohbet eden uzak degil aşk yani başında, yani başımızda. Bazen aşkım demeye korkarsınız, yıllardır seni sevdiğini bildiğin adamdan bilerek uzak kalirsin bazen. Bakın örnek çok açık. Onu kaybetmek istemiyorsunuzdur. Ben üç kez sevdim sohbet sitelerinde biri 13 yıl önceydi, biri herkes bilir Edisti, birde  bu sefer son olsun gercekten. Yoruldum ben, sohbet diyip gecmedim, zoru severmis ya evet bende zordum kazandı ve şimdi kaybetti sonsuza kadar.

Sus diyorlar konuşma sohbette. Konusmazsam o zaman korkun benden diyorum. Anlatamıyorum…
Ben doydum bu kez sohbet siteleri nin düş kiriklarina, yalanlarina. Ciddi anlamda söylüyorum, sizlere yalansiz sohbet sitesi vaad ediyorum. Kurdum başındayim siz sohbet sevenleri bekliyorum.

Sohbette

Ben güzel ruhuna aşık oldum senin. Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku. Çünkü ben görmedin dediklerini sohbet edenlerin, aslında gördüm. Ve bitmeden bendeki sadakat O gemi sığındığı limanı özleseydi, bütün dalgalara dayanır, yine de gelirdi, dedim. Söyleyin o gemiye artık böyle yüz karasıyla gelmesin. Yüreği varsa söyleyeceklerini yüzüme söylesin.
Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; yüreğinde duruşunu seversin. Sizlerde sohbette sevebilmek için once sohbetiyi.org a yada cicisohbet.org a giriş yapmalısınız.
Sohbette aşk a davetlisiniz?
Saygılarımla

Sohbette aşk

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
968 okuma
19 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?