Gönül sohbet

Gönül sohbet

Gönül sohbet ne güzel bir konudur değil mi? Gönlümüzün sohbeti. Herkes ister gönlündeki sohbetin gerçek olmasını. Fakat bazen insanlar mı yoksa hayat şartlarımı bilmiyorum izin vermeyen.

Ama ne kadar seversen sev, anladımki kar etmiyor sanal sohbet hayatında. Sevgi, yaşanmışlıklar bile saygısızlık eden insanı durduramıyor. Aslında en önemlisi kadın bana hakaret ederken sevdiğim dedim adamın izin vermiş olması.

Anladığım şuki, şu sanal sohbet hayatı boyunca kendim hiç çıkar gütmedim. Ama gördümki sevdiğim dedim adam bile çıkar peşindeymis.

Hayat bana sağlık versin demekten başka birşey çıkmıyor ağzımdan. Sanal sohbet aşkı bana iyi gelmiyor. Sayesinde sağlığımdan oldum. Şimdi herkesin gözü aydın. Çünkü ben sevdiğimden vaz geçtim.

Gönül sohbet

Vazgeçmek, her zaman zayıflık değildir. Bazen bırakacak kadar güçlü olmaktır. Gerektiğinde vaz geçmekse sevdaya dahildir. Bazen gerçekten hak etmediğini düşünürsünüz karşınızdakinin.
Bazen kafanız karışır sağlıklı düşünemezsiniz. Öyle çok seversiniz seversiniz ama, gelip sana filanca kişiye numara verdinmi diye sorabilecek kadar seni tanımadığını görürsünüz. Oysaki bilmeliydi onu hayatına aldığımda herkesi herşeyi silmeye başladığımı.
Bir dönüm noktası yaptım onu ve o yüzden sevdim onu. Sevmek istediğim için sevdim. Aslında bütün mesele işte burdaydı. Ben ona inandım, ben ona güvendim bütün mesele bu. Daha ilk geldiği an bana gelen bir armağan dedim. Ben yanında öyle bir kadın görmeyi ve o sözleri duymayı hak etmedim.

 

Sevgilim sohbet

Ah be sevdigim adam beni ne zaman anlacaksın sen. Kızdım estim, gürledim ya. Yine seninle sakinleştim ben. Ama bak buralarda hatıralar var. Biliyor musun ben sohbet sitesi makalesi yazarken başkasına kurgu yaparım. Lakin eğer makale kendimeyse neyse onu baz alıyorum.
Yani anlıcan ben sohbetmekani.net adresini benim domainlerim neyse öyle gördüm. Ne LsDnin sohbet siteleri içine nede Livanın sohbet siteleri içine öyle bir yetkili yakışmadı.
Senin o yaptığınsa sana hiç yakışmadı. Hani diyorsun ya birde sevgili sanacak diye. O kadar samimiyetin var.
Hadi şimdi yakışan buysa bizim sohbet sitemize böyle devam et. Ama bence hakkı böyle çıkar için tutalan insanlar değil.

Gönül sohbet

Gönül sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
78.235 okuma
22 Temmuz, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?