Kaliteli Sohbet Ortamı

Kadın erkek ilişkileri sohbet girişi

Selam Olsun Güzel insanlar, Nasılsınız ? Sizlere bi fikrim var.

Kaliteli Sohbet Ortamı

olarak bildigimiz Cicisohbet i tanitmak isterim.

Amacımız güzel bi yerlere gelmek degil tabiyki herkezin hedefindeki yer belirli başli yerlere gelmek ama bizim kafamızdaki zihin ap ayri, yani şu şekilde kaliteli bi sohbet ortamı istiyosanız kaliteli insanlarin oldugu yerlere geçmeniz gerekiyor yani bu demek oluyorki biz kaliteli bi Sohbet Ortamı saglıyoruz. amacımız cok güzel bi Sohbet Ortamı oluşturmak çünkü herşey temelde başlar bi bina yaptıgınızı varsayalım kaliteli maddeler malzemeler katarsanız o bina her depremde zarar görmez bizde bu mantıkla yürüyoruz,

amacınız nedir peki ? Sorusunu Duyar Gibiyim Amacımız Cicisohbet in amacını sizlere anlaticagım.

bizim işimiz Eskilerden beri irc Sunucusunda Geçti cok haksızlıklar gördük ve bunun acısını hala cekiyoruz, biz neden acı cektigimiz bişeyi insanlara yaşatalım biz bunu yaşatmak istemiyoruz ve bu kaliteli sohbet Ortamında sizleri bekliyoruz. amacımız bundan bundan ibarettir. hepimiz gerçek hayatta bi cok problemlerle karşılaşıyoruz hatta bunlarin cözümlerini bulamayip prof olan doktorlardan destek akıl aliyoruz bende buna karşıyım. neticede sanal alemde. senin yüzünü görmemiş sesini bile duymamış insanlar senin dertlerini dinliyor ve yardımcı olmak istiyor bizimde derdimiz bu zaten sizlerin sorunlariyla kendi sorunlarımızı unutmak, Dostluklarda böyle başlamazmı ?

iş yerinde canınız Sıkıldı degilmi. Cep telefonundan Sosyal ağlara girip geziniyosunuz bunlardanda sıkıldınız O halde >> CiciSohbet << den girebilirsiniz dilerseniz bilgisayarınızdan tabletlerinizdende öyle giriş yapabilirsiniz amacımız sizleri burada görmek dertleşmek ve gerçekten dostlugu görmek göstermek isteriz, ALLAHA Emanet olun.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
6 yorum
964 okuma
17 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?