Mutluluğun adı

Mutluluğun adı

Mutluluğun adı makalem ile herkese merhabalar.

İnsanlara lütfedilen en önemli duygulardan bir taneside sizce Mutluluk değil midir? İnsanlar hayatları boyunca maddi veya manevi mutlu olmanın yollarını aramıştır. Kimisi küçük bir hediye veya küçük bir ekonomi ile Mutlu olurken kimisi de evler arabalar var iken Mutlu olamaz.
Her insanın mutluluğu arama yöntemi elbet farklı olmuştur.  Kimisi reel hayatta ararken kimisi de mutluluğu Sanal alemde  aramak ister.
Reel hayatımızda  bulamadığımız mutluluğu Sanal alemde aramak isteriz . Sanal aleme katılan her birey buraya nasıl basladin diye sorulduğunda:
Bir gün can sıkıntısına Google ye Sohbet yazıp bir yere giriş yaptım ve senelerdir bu alemdeyim der.
Halbuki işin aslı öyle değildir. Neden canın sıkıldı? Neden Google ya Sohbet yazdın? Ben sana söyleyeyim:
Çünkü konuşmaya ihtiyacın var.  Çünkü mutsuzsun arkadaş.

Mutluluğun adı

Mutluluğun adı

Mutlu olma yolları

Sanal alemdeki Herkes reel hayatında bulamadığı o küçücük mutluluğu burda arıyor.  Ben Sanal Aleme Mutsuzlar Topluluğu diyorum kısaca.
: )
Eee tabi hal böyle olunca bende yıllardır kendimi bu alemden koparamayan biri olarak bende o Mutsuzlar Topluluğu içinde olmuş oluyorum.

Yıllardan beri belirli belirsiz aralıklarlada olsa bu alemde sanırım bende mutluluğu aradım.  Aradım evet ama sanırım ne aradığımı bilmeden aradım.
Çünkü çok uzun zaman bu sanal alemde takılıp mutluluğu bir türlü bulamamış biri vardı hala. Çünkü mutluluk öyle bir şey ki :
Nerde gizli kaldığı bilinmez.  Belki Kaf dağının Üstünde, Belki Okyanusların dibinde. İşte o Mutluluk denen şeyin nerde ve nasıl karşınıza çıkacağı belli olmuyor.  Ben yine Sohbet sitelerinin birinde Ne aradığını bilmeden chat yaparken Bana öyle bir geldi ki, geliş o geliş oldu. : )
Benim yıllardır aradığım Mutluluk meğer kendisiymiş. Mutluluk diyorum ben Onun adına çünkü Onsuz saniyelerim geçmiyor.  Aklımdan Bir türlü çıkmıyor.
Bir insan bir insana Bu kadar mı iyi gelir demeyin. Geliyor. Çünkü O benim yıllardır aradığım mutluluğun ta Kendisi.

O kim mi ? Onun Adı Liva : )Benim mutluluğum Olan Liva . Ona bana yıllardır aradığım şeyi bulmami sağladığı için teşekkür ederim.  Burda sözlerime son verirken Onun güzel bir sözüyle kapatmak istiyorum:Sevginin Yakışmadığı yer mi var ? Nereye koysan Oraya Yakışır. Yeterki Sevmesini Bil.

Saygı Ve Sevgilerimle Antik.

Mutluluğun adı

Mutluluğun adı

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
162 okuma
22 Haziran, 2022
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?