Sohbet seninle

Sohbet seninle

Sohbet seninle makale ismiyle merhaba. Bugün mucize sohbet nasıl size bunlardan bahsetmek istiyoruz. Kiminlemi? Kıymetlim ile birlikte. Bugün 14 Şubat 2022 iyiki varsın hayatımda iyiki benimlesin dediğim bir adamın benim için düşüncelerini sizlerle paylaşıyorum. Ardından kendi düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım.
Sevgili Antik diyor ki;

Öncelikle herkese merhaba. Hayatta ki en güzel kelimelerden birisi olmuştur Mucize hepimiz için.  Her an bir mucize olsun isteriz hayatımız da ya da buna ihtiyaç duyarız.  Çünkü mucize yani olağan şeyleri olağanüstü kılan bir olaydır.  Ve bu olaya hayatımızın her anında karşılaşmak isteriz . Bu sanal dünya içinde geçerli bir kelime bence daha doğrusu ben böyle bir şey olacağına hiç inanmamıştım. Bunca Sanal geçmişim var iken . Ama gün geliyor karşınıza öyle biri çıkıyor ki o gerçekten sizin mucizeniz oluyor.  Nasıl oluyor inanın siz de bilmiyorsunuz. Ama benim mucizem olması için öyle emek verdiki gerçekten tamamen bir mucize oldu benim için.  Gerçekten şuan bir mucizeden öteye geçip tamamen hayatımın odak noktası oldu.  Ben kim miyim.  Bunun bir önemi yok.  Önemli olan mucizemin kim olduğu.  Onun adı Liva. Sizde böyle bir mucize ile karşılaşmak istiyor iseniz buyrun sohbet odamıza. Mucize sohbet her daim sizlerle. :))

Sohbet seninle

Öncelikle Kıymetlim Antik sana çok teşekkür ederim. Bana çok güzel ve paha biçilemez bir hediye verdin 14 şubatta. En güzel sevgililer günü kutlaması bu olsa gerek.
Yanımda olamadığına üzülme. Yanımda olacağın bir çok güne ilerliyoruz. Eminim ki mucize sohbet sayesinde biz birlikte daha nice 14 şubatlara ereceğiz.
Hani diyorsun ya hep bende ömürlük olacaksın. Ben sende değil biz ömürlük olacağız.
Hani her gün dillendiriyorsun ya. Ben her daim senin yanında olayım sen beni hayatında bir yere koy da bu neresi olursa olsun diye.
Sen benim hayatımda, ömrümde, kalbimde sayamayacağım öyle çok yerdesin ki. Hani hep bir çocuk düşünce annesi kaldırır onu şefkatle. Sende beni şevkatinle kaldırdın hep ayağa.
Affet belki bazen asiyim, bazen kırıyorum ama ben senin mucizen olmaktan mutluyum. Yaradan seni bana verdiği için şükrediyorum. Onca düş kırıklığı sonrası çok iyi geldin sen bana adam.

Sohbet seninle

Sohbet seninle

Sevgililer günümüz kutlu olsun. İyiki varsın. Benden önce beni düşündüğün için. Teşekkür ederim… İyiki benimlesin kıymetlim. Şimdi sen söyle sen nerdesin?

Sohbet seninle

Sohbet seninle

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
145 okuma
14 Şubat, 2022
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?