Cici Sohbet

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle olarak hoşgeldiniz sefalar geldiniz.

Cici Sohbet

içerideki insanlar eski nedeni ise şu arkadaşlar baktık olmuyor dost dedigimiz insanlar bizi sırtımızdan vuruyorlar kendi yolumuza yürümeye.
Karar verdik ve sizleride burada görmekten şeref duyariz,

Cici Sohbet de nelermi var şöyle siraliyim Arkadaşlar öncelikle Sunucudaki Bütün herşey Ücretsizdir Yani kanal olsun oper/admin olsun hepsi ücretsiz ve öyle kalıcaktır. sizler için calişmalarimiz devam ediyor ve sizleride aramizda görmekten Mutluluk Duyarız Amacimiz Güzel bi Sohbet Ortamı Saglamak ve bu Yolda Güzel Dostluklar kazanmak,
Tek derdimiz bu arkadaşlar 7/24 Sohbetin hic durmucagı bi mekana ne dersiniz ? Siz degerli gönül dostlariyla Güzel bi Sohbet Etmek cay Keyfi yapmak isteriz. Radyolarimiz Mobil üzerindende dinlenmektedir bu kadar Kaliteli bi Sohbet Ortaminda bulunmak istemezmisiniz? Peki bi çogumuz bilir Sanalda Dostluk Olmaz Kendi yerim gibi Söylemek istemiyorum ama gerçekten burada güzel dostluklarin Arkadaşlıkların bulundugu adres.

Bunlarla Sınırlı kalmıcagız tabiyki yürücegimiz bu yolda ömürlük olarak yürücegiz. ve Gerçekten bunu sizlere göstermek ve sizlerde benim yanimda olmanızı beklerim.

Diyorum ya arkadaşlar Şu Sanal alemde adam Cıkmaz lafını kaldırmak için bu sunucuyu aktif ettim. vatana millete hayırlı olsun ve sizleride bekliyorum.
ALLAHA Emanet olun.

Sohbetin en güzel mekani Cicisohbet.Org sizleri bekliyoruz :)))

Dedigimiz gibi arkadaşlar şu sanal alemde gerçekten farkli bi dunya kurmak peşindeyiz. iş yerindesiniz veya evdesiniz acın bilgisayarlarinizi ve cicisohbet ile sohbetin tadina varın. anlicaksiniz ne demek istedigimi. gelin görün izleyin.

Bir önceki yazımda makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.716 okuma
17 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?