Sohbet aşkı

Sohbet aşkı

Sohbet aşkı ndan yana nasibin varsa dokunsan da yanacaksın dokunmasan da. Ey gönül ses etme dersin. Bekle! Bekle ve nasip de Rabbine bırak. Aslında çoğumuz pişman değiliz yaşadıklarımıza, öfkemiz belki Nazım Hikmet gibi yasayamadıklarımıza. Benim sohbet siteleri içinde kalp çarpıntım, kendi çekimin ayak sesleri gibi geliyor artık bana. Sevme diyorum sevme kimseyi… Sevme ki oyuncak edebilesin, sevince oyuncak oluyorsun. Evet biliyorum kimse anlamıyor benden başka beni bu sohbet siteleri nde. Oturup konuşsaydık geçerdi belki. Başını alıp gitmek sevdaya dâhil değil benim yüreğimde. Yine ağır duygular taşıyorum. Her an herşeyi yapacak gibi hissediyorum kendimi.
Ama hak vermiyor değilim bazen ona. İnsanların da yan etkileri var bu sohbette. Bazıları başını döndürüyor, bazıları mideni bulandırabiliyor.
Ama hiç bir zaman bilmedi. Canım dediğimde ona, içimden canımın çıkıp ona koştuğunu bilmedi hiç. Bir silsem bu sohbette herşeyi. Olmuyor iste sohbetaşkı bitemiyor.
Anlamasan da olur. Hic kimse anlayamasada olur. Ben anlıyorum ya, anlatamasamda olur.

Sohbet aşkı

Sohbet aşkı

Sohbet aşkı

Garip olan ne biliyor musunuz? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru ararken, sevmediğimiz insanın her doğrusunda da bir yalan ararmısız.
O zaman o beni hiç sevmedi demek oluyor o. Çünkü ben hep gerçeği söyledim, ama hep yalancı hissettirdi kendimi bana.
Işte sırf bu yuzden ben çare arıyorken o bahane arıyor diye, aranacak bir şey kalmamıştır ikimizin hayatında… Diyerek almiyorum telefonu elime.
Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler. Benim kalbim inanmak istemeyenlerden. Aci cekiyorum diye acı cektiriyorum bazen yanıma gelen herkese. Bir edebiyat hocam vardı lisede. Öğretmenim birşey diye bilir miyiz dedimizde, derdiki Söyle evladım! söyle de içine hicran olmasın. Şimdi bende kendi kendine diyorum ki şöyle de canın acimasin. Ama daha cok açıyor. Şimdi naparim hocam. Çok yazdım sevgili sohbetaşkı sakinleri sizlerinde bu sohbette görmekten onur duyarız. Bana zaman verirseniz ben hep yazarım. Hiç susmak o yüzden sohbet siteleri diyince bile cici sohbet gelsin aklınıza.

Sohbet, sohbet aşkı, sohbet siteleri, sohbette, sohbetaşkı

Sohbet aşkı

Sohbet aşkı

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
1.944 okuma
7 Ekim, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?