Sevgi sohbet

Sevgi sohbet sitesinden herkese merhaba. Dört bir yanımızı sarmış kara bulutlar, soguk ve dilsiz bir hüzün mü hissindesiniz. Aydınlansın dünyanız yok olsun karabulutlar. Aracı olabiliyorsak ne mutlu bizlere… Hayatınıza zaman zaman son derece pozitif bakarken, zaman zaman da karalar bağladığınız elbetteki olabiliyor. Her zaman herkes ile hemfikir olunmuyor. Aslında ortada asla aşılmayacak bir durum yok. Bir penguenin sadakatini bilir misiniz? Bizler ciddi sohbet ailesi olarak sizlere o sadakatin sözünü veriyoruz. Neden penguen bilmeyenlere hatırlatma yapalım. Penguenler tek eşlidir ve en zor şartlarda bile eşini asla terk etmezler. Ahlaki değerler ve aile kavramına sahiplik konusunda belkide insan oğlundan daha üstün canlılar diyebilirsiniz.

Evet haklısınız bizlerin reel hayatlarında herşey bu kadar sadakat dolu olmayabiliyor. Olumsuz sezgileri gelin bırakalım bir kenara. Ciddi sohbet ile kaliteli ve elit kişilerler hoş sohbet etmenin tadına varalım. Lakin diliniz başka söylerken eliniz bambaşka şeyler yazmasın buradaki kaliteli ve elit kişilere. Bu hayatta yada söyleşi ederken insanlara adım atmaya korkmayın. Göreceksiniz hoş sohbet ile attığınız adımların karşılığının on katı olduğunu.

Sevgi sohbet

Huzurlu ve mutlu günlerinize söyleşi ederek dönebiliyorsanız. Bizler sevgi sohbet ile kucak açıyoruz sizlere… Gelecek sizin hayatınızın niyetlerini fazlasıyla sizlere geri getirecektir inşallah. Yüzlerce chat sitesi içinden bizleri tercihiz için tesekkur ederiz.
Bazen eşinizle olur kişilik çatışması bazen de başka bir sevdiginizle.
Sevgi dilinizi tekrar hatırlayacağınız ve yüzlerce dilde milyonlarca kez söylenen o iki kelimeyi birbirinize korkmadan söyleyebileceğimiz birisi illaki vardır.
Seni seviyorum demenin anlamını tekrar size kesfettirecek ve taze bir ilişki belki cici sohbet sizlere verecek.
Vakti zamanında kıskançlık yüzünden canınız mı sıkıldı? Geleceginizde sizlere yalın ve duru günler vadedecek kişilerle tanışmanızı ümit ederek, ağaçlar gibi hür ve huzurlu günlerinize dönmenizi temenni ederiz. Hayat bazen aldığımız nefes kadar güzel olmuyor. Şimdiden göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz…

Yaşamın sihirli ambiyansina kapılmamalı mı? Bazen nefes almak öyle güzeldir. Sizde nefes alın.
Yeniden görüşmek dileğiyle…

Sevgi sohbet

Sevgi sohbet

Sevgi sohbet

Sevgi sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
834 okuma
11 Ocak, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?