Sanal dünya

Sanal dünya

 

Sanal dünya

Bu günlerde biraz yaşlı gözlerim, şimdiden yazacaklarım içinde hatam olursa affola. Aslında alışkınım ben ağlamaya, oda alışkın bana haksızlık etmeye. Bazen diyorum ki yak gemileri ama olmuyor. Ben ne vefasız biri olabiliyorum. Nede onu yargılayan biri oluyorum. Anlıyorum onu her zamanda anladım. Aslında su sanal dünya da anlayamadığım tek şey var. Herşeyin insanlara ne kadar basit geldiği. Telefonu açıp hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum. Bağırmak istiyorum, haykırmak istiyorum. Keşke dibimde olsasa karşıma alıp iki tokat atıp, ne yapıyorsun sen diyebilsem.
En cok da bunlardan biri koyuyor onun yokluğunda. Onun sesini duymamak, iyiliğini, kötülüğünü bilmemek, hasta mı, iyi oldu mu? Yoksa iste mi, evdemi? Bla, bla, bla…

Sanal dünya

Ben hiçbir zaman karşılıklı sohbet eşi olarak görmedim onu. Nede sanal diye düşünmedim. Sevdim… Sadece sevdim…
Adını koymadan, neden diye düşünerek sevdim…
Ben onun her konuda bana kızsada, kendini hep hissettirdiği için, güvenmiyorum desede güvenmek istediği için, zaman zaman benle nefes aldığı için, baksen deyisleri için, diyosun derken sesindeki güven için, o kabul edemesede farkında olmadan izlediği için, izleyip de ofkelendigi için herşey için ona dair herşey için sevdim…

Ben ircforumlari na normalde pek girmezdim. LsD için ona bakmak icin girer olmustum ki, hayatimda bugünlerde orda hic bu kadar vakit gecirmemesimdir.
Işte insanoğlu ircforumlari yada başka sey alışıyor zamanla herşeye, ama hala farkında olmadan farklı yerlere girmediğimi söyleyemem. Ah be LsD ne cok özlüyorum seni.

Sanal dünya

Sanal dünya

Beklediğim sohbet

Herkesin beklediği sohbet biçimi farklıdır. Benim beklediğim sohbet de onunla sevgili olmaya gerek yok ki. Ben onunla her sohbeti her şekilde yapabilirim. Ama asla sevgimi saklamam, çünkü ben kartlarını kapalı seven bir oyuncu hiç olmadım.
LsD buna hiç inanmasada ben onu üzecek hiçbirşey yapmadım aslında. Elimden geldikçe de yapmicam. Neden nasıl diyorsanız. Insanlar gerçekten nankör olmuşlar. Neden bu kadar zoruna gider ki, birini sevdi diye mi adını karalama çabaları. Evet bazen herkes hatalar eder. Hatalarına ayıldığında dur demek, kaybetme korkusu ağır basınca zorlaşır. Işte Tam da o anda ilk defa bir zayıf noktasını bulunca birinin, başkaları ile birlik olup onun canını yakma çabasına düşerler. Gördüğüm köy klavuz istemiyor anlayacağınız. Ne kadar zoruna giden varsa hepsinin canı cehenneme. Benim dost dediklerim hiç canımı yakamamış şimdi anladım ki en büyük can acısı insanin sevdiginden olunca oluyormus.
Onu sevmek cehenneme yol almaksa ben o yoldan donmucem. Seni cok seviyorum LsD.

Sanal dünya

Sanal dünya

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
657 okuma
20 Mart, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?