Dostca sohbet odaları

Dostca sohbet odaları cicisohbet

Dostca sohbet odaları sizler için zor bulunan, dost dediklerimizin bir araya gelerek, sohbet edebilmesi için kurulmuş bir sohbet platformudur.
Dostca sohbet demek, dostluk çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim dostluğumuz deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsınız sevgili sohbet eden.
Bizim sohbet odamızda dost; göze sezdirmeden gözyaşı silendir. Sizlerde size çaktırmadan göz yaşınızı farkedip onu silmek için yanınızda olan dostlar istiyorsanız cicisohbet tamda aradığınız yer.

Dostca sohbet odaları

Cicisohbet kurucusu olarak düşüncem su yönde.
Bir kalemde silebiliyorsan eğer kusurunu sil. Dostunun dostluğunu değil. Hatalar insanlar içindir. Affetmek elbette Allaha mahsustur. Tovbe aşa affetmek demeye kimse. Mevlana misali kusur örtmek diyelim. Dostca sohbet de gereken bu değilmi? Siz hiç hata yapmadınız mi?

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Bizler bir aile olarak dostlarımızla büyüdük. SOhbetiyi.org kaliteli sohbetin adresini cicisohbet.org da devam ettiriyoruz.
Hatta oda yetmez dedik masalsohbet.org da. Gerçek dostlar yıldızlar gibidir. Her zaman göremesen de orda olduklarını bilesiniz diye aldık.
İyi bir dostun olanın aynaya ihtiyacı yoktur. Dostca sohbet odaları sizin aynaniz olsun. Dostluk iki yürek arasında akan bir nehir gibidir. Gittiği yeri de temizler geldiği yeri de.
Sizler dostluk nasıl olur sohbet platformunda diyorsanız. Gelin dostluk nasilmis birlikte gösterelim. Cicisohbet farkını iyi sohbet ederek anlayacaksınız.

Dostca sohbet

Yıldızlar kadar dostunuz olacağına alaca karanlıkta parlayan Ay gibi tek cicisohbet dostun olsun bu hayatta.
Dostluk unutulmayacak kadar güzel ve sadece ender insanlarla yaşanacak kadar özeldir. Sizde özel insanlar, özel dostluklar kurmak için davetlisiniz.İyi sohbet edebilsin herkes diye içimizde eksikleri tamam ettik. Yolumuza devam ediyoruz. Kaliteli sohbetin adresi sohbetiyi, cicisohbet, masalsohbet, iyifm, de Kardeş, dost olmayabilir ama dost, her zaman kardeştir. Sen de bizim biricik kardesimiz ve can dostumuz olmaya gelir misin?
Sevgili sohbet eden Kaybetmeyi göze alamayacak kadar az dostumuzun olduğu şu dünyada. Onlari milyonlarca yıldızlar arasında bizim gunesimiz haline getirdik. Sizler de bir güneş gibi doğun su karanlık kalmış dünyamıza. Hep birlikte isinsin dunyamiz ve aydinlansin webden cicisohbet.org adresine tikla sende katıl aramıza.

Saygılarımla Liva

Dostca sohbet odaları sende katıl…

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
874 okuma
21 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?