Yalansız sohbet

Sohbetiyi-yalansiz

Yalansız sohbet günümüz şartlarında zor gozuksede, insanlar isterse pekala yalansız kaliteli sohbet etmeleri mümkün. Bizler cicisohbet de Yalan siz sohbet etmenin tadını çıkartırken, siz sohbette hala yalan olmadan, kalp kırmadan, en güzel sohbet etmek için, hala sohbetin adresi cicisohbet.org a gelmediniz mi ?
Hadi gene iyisiniz fazla bir kaybımız yok. Sohbet iyi ardından cicisohbet kaliteli sohbetin tek adresi olmayı başardı. Kaliteli sohbet ile nasıl tanismazsiniz. Sanalda su bir gerçek büyük konuşmamak gerek, güzel sohbet etmek demek, sohbetin adresi olan cicisohbet odaları nda sohbet etmek demek.
Sohbet=cicisohbet=güzel sohbet

Yalansız sohbet

En kaliteli sohbetin adresi şimdi siz kullanıcıları için ayrıcalıklar yarattı. Sizler yalansız sohbet edin diye, sohbet etmek neymis anlayın diye, cicisohbet ailesi olarak el ele verdik. Sohbette sizlerle buluşmak için ayrıca ciciFm radyosu için adim attık, yol aldık. Radyomuza cicifm radyo sunu bağladık. Ah bu çalan şarkımız diye bol bol dinleyin.
Hep birlikte Istanbul, Ankara, Adana, Bursa, Sinop, Mardin, Eskişehir, Ordu, Fatsa demeden mesafeleri aradan kaldırmak için sohbet ederiz dedik. Bir kararla belkide yasananlarin öfkesiyle, cicisohbet açmak için hiç zaman kaybetmeden domaini aldık. Sohbetin adresi cicisohbet de elbette sohbet ederiz diye düşündük.
Yalansiz sohbet olsun diye siz sohbetci dostlarimizda bizlerle bir oldunuz. Elbette yalanları farkedince adımız yalansiz sohbet diye yalanların hissettiklerimizi aramızdan ayırdık, adımıza da cicisohbet adını verdik

Sanal

Eksiklerimizi, eksiklerimizi, yaşanmış herşeyi bir kenara bıraktık. Tertemiz sayfada radyomuz cicifm ve cicisohbet imiz ile fark yarattık. Dostlarımıza sanal demeden, çıkar gözetmeden, bende bir sohbetci olarak, en kaliteli sohbetin adresi olsun diye emek vererek kurduk www.cicisohbet.org u

Kişilere yıllardır sanal diye asla bakmadım incildim, incitmedim. Kalpleri var onurları, gururlari var diye insan olduklarını unutmadan karsimdakiyle güzel sohbet ettim. Kaliteli sohbet etmek için elimden gelen herşeyi yaptım.
Bakın ne diyor nağmeler!
Ruhunda huzur bulduğum,
Kalbimin tek sahibi olan sen,
Yalansız sohbet sitesinden sohbetcilerden sen.
Sohbetin adresi kaliteli sohbet odası cicisohbet de sohbet ederken, kulağımda cicifmden bir şarkı vermem seni ellere vermem. Allah sahibim olsun derken şarkıda. Sohbet ederiz diye girdiğim cicisohbet de, cicifm radyosunda kulagimin pasi silindi. Güzel sohbet ederekde gonlumun pası silindi.

Sizlerde gönül pası silmeye buyurmazmisiniz?
Cicisohbeg.org Saygılarımla Liva

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.024 okuma
19 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?