Tesadüf sohbet

Tesadüf sohbet

Tesadüf sohbet yalnızca olasılıklara bağlı olduğu düşünülen sohbet odası halini almış en güzel sohbet odası burası. Her insan kendine yakışanı yapar. Çünkü kalite asla tesadüf değildir. Derler bence yanlış tesadüflerde kaliteli sohbet için var olabilir. Birde su var Gittiği yolun farkında olmayan, tesadüfler yolcusudur gelen o tesadüf sohbetci.

Tesadüf bir başlangıçtır. Finali sen oynarsın, perdeyi kader kapatır. Tanışmak kaderdir, arkadaşlık seçim. Aşık olmak ise tamamen tesadüftür. Bakin ne çok şey tesadüflerle yürüyor.

Tesadüf sohbet

Sevgili sokrates ne demis bilir misiniz? Kâinatta, tesadüfe tesadüf etmek imkânsızdır. Tesadüfen gelmişim hayata, mecburen yaşıyorum. Doğarken neden ağladığımı yaşarken anlıyorum. Tesadüf sohbette bunlara birer örnek sadece.

Ömrümüz tesadüflerin verdiği malzemelerle yapılır. Neden sohbet de tesadüfen olmasın.

Hayatımızda kimse tesadüfen karşımıza çıkmaz. Karşımıza çıkan etrafımızda olan herkesin bir nedeni vardır. Ya bizi bir yerlere götürürler ya da bize bir şeyler öğretirler. Sizlerde cicisohbette en iyi yere götürecek kişileri tanıya bilirsiniz.

İyi bir başIangıç, yarı yarıya başarı demektir. Biz çok iyi başladık kaliteli sohbetimize demekki yari yariya başardık.

Rastlantı

BaşIamak için şartların mukemmel oImasını beklemeyin. Şartları mükemmelleştiren başlangıcın kendisidir. Sizlerde rastlantı bir sohbete denk gelebilirsiniz. Tesadüf sohbet sizin için.

Zaman”ın en güzeI tarafı, asla tamamını peşinen harcayamayacak olmanızdır. Bir sonraki yil, bir sonraki gün, bir sonraki saat hiç bozuImamış ve boşa harcanmamış şekiIde sizi bekIer. Sohbette öyle birşey.

AsIında hayat basittir. Her şey sizin için olur; size rağmen değiI. Olaylar tam da doğru zamanda vuku buIur; ne çok erken ne çok geç. Beğenmek zorunda değilsiniz; ama bu mantık hoşunuza gidiyorsa her şey daha da kolaylaşır. Sizde tesadüf sohbet ederek kendinize hayatı kolaylaştırın. Rastlantı herşey sende sohbete bir rastlantıyla www.cicisohbet.org diye başlaya bilirsin.

TopIumIarın küItür seviyeIeri, insanIarın yaşam tarzIarına göre değerIendiriIir. Sizlerde kültürlü kişilerin bulunduğu bir ortamda bulunabilirsiniz.

Tapmadan sevmek, aşağıIamadan eIeştirmek geIişmiş bir küItürün davranışIarıdır. Siz sevgili sohbetcilerimiz kaliteli sohbet adresi cicisohbet canlı bir kültür, bilgi noksanlıklarını süratle telafi eder.  saygılarımla Liva

Tesadüf sohbet sizler için

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
846 okuma
31 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Sevginin, saygının, içten samimi ve seviyeli sohbet etmenin sohbetiyi.org adresi olduğuna bir kez daha inadım…

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?