Bedava chat

bedava chat

Bedava chat için şimdi herşey çok daha kolay eskisi gibi bağlantı ücreti ödemiyorsunuz. Ev sevilen chat siteleri arasında bulunan cicisohbet bay/bayan tüm ziyaretçilerine ücretsiz sohbet imkanı sunmaktadır.

Ben her defasında belki de аşk аslа kullаnılmаmаlıydı cümle içinde, zаten bir dаhа gönül koymаk mı ortаyа, tövbe! Desem bile illaki aşka kapılıyorum. Belki benim kapıldığım aşkın gerçeği sizin olur.

Bedava chat

En vefakâr dostumuz gölgemizdir bilirsiniz. Ama unutmayın ki; o da yoldaşlık etmek için güneşli havayı bekler. Belki siz daha sadık bir dost edinirsiniz. Bedava chat sitesinde olmazi oldurduk.
Dostlukta kurduk, gerçek askda bulduk, ne ariyorsan ister sohbet, ister gırgır samata tam da aradigin hersey burada cicisohbet de.

Dost dediğin gözyaşına ortak olandır.
Dostlarını tanımak mı istiyorsun? Hata yap!
Dost, göze sezdirmeden gözyaşı silendir.
Deniz derindir durulmaz, dostluk ebedidir unutulmaz. Bizim mekanimizda dostlukda sonsuz olmalı, aşk da.
Ben çok zor güvenirim ve kişi yada kişilere de güvenirsem bütün sırlarımı bilirler ama mutlaka herkes sadece birisine bütün sırlarını açmalı. Hemen herkesin hayatı boyunca güvendiği sırlarını özel bilgilerini anlattığı arkadaşları olmuştur. Sende cokmu daraldin cicisohbet de sohbet iyi sizlerle derlesecek kişilerle dolu.

Bedava sohbet

Hayatta sohbet  etmek, arkadaşlıktan daha büyük bir hediye vermez. Kusursuz arkadaş aramak, dost edinmeyi istememek demektir. Bedava sohbet de kusur arama kusuru örten ol ki. Dost olduğunu bilsinler. Unutmayın ki eğer tadını bilirseniz ekmeginizi paylaşmak, ekmeği yemek den daha güzeldir. Ekmeginizi paylaşacak birini bulmaya hayır demezsiniz sanıyorum.

Birçok kişi hayatının bir yanında arkadaşsevgili,manita‘sını bir arada tutmaya çalışırken bir yanının her zaman dolup tasmasını sağlayan o sıcaklığı arar. O sıcaklığı çoğu zaman aradıkça kaybetmeye başlar. O öyle bir sıcaklıktır ki, ne yerlerde ne gökler de, bazen nefesinde kimi zaman yediği bir kuru ekmek tadında onu arar. Sizlerinde cicisohbet bedava chat, bedava sohbet sitesinde kolay erisimle sohbete katılıp, aradığınız ne varsa bulacağınıza eminiz.

üyelerle anında tanışma fırsatını bulabilir tanıştık dan sonra arkadaş,sevgili,manita,ilişki‘nizi dışarıda da yüz yüze görüşerek arkadaşlık hızınızı ileri seviyeye getirebilirsiniz.  www.cicisohbet.org

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.346 okuma
31 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?