Sohbetigüzel

Sohbetigüzel

Sohbetigüzel ile herkese merhaba. Malum bilindigi üzere yaşanmışlıkları yazmayı fazlasıyla severim.

Bir ziyaret yaptım geçen gün. Tanımaya çalıştım bir arkadaş vesilesiyle. Daha evvelde dostlarım huplink yaptıkları için tesadüf girmiştim.

Ya aslında bana onu verdiği için Hidrojene teşekkür borcum var. Fakat buradaki mesele ne Hidrojen nede bir başkası. Tek mesele Umut.

Aslında sohbeti güzel belki güzel bir domain fakat sahibi olarak gördüğümüz ve üstelik benim iyi insan dedim şahıs tam aksi biriymiş.
Soran herkese iyi dediğim wq yada X yada Umut oysaki anlaşılması güç biriymiş. Bana hakkında neler deselerde ben hep aksini söyledim bir dönem.
Hırsız dediler, düzenbaz, yalancı, dolandırıcı, kadın hastası ve daha birçok şey. Ben elbette duyulana değil görünene inanırım. Bana hatası oldumu diye sorarsanız aslında düne kadar hala zararsız diye düşünüyordum.
Fakat dün gördüm ki söylenenlerin hepsi galiba doğru çıkacak.
Mesela bir yapısı var istediğini alamadığı zaman son derece kalitesiz bir insan halini alabiliyor. Milletin evliliğine yaşadıklarına laf söyleyip bahane bulacağına dönsün önce bir aynaya baksın çaresiz insan.
Ağzımdan çıkanı her zaman kulağım duydu benim. Keşke karşımdaki insanda ağzından çıkanı duyup yazsa.
Evlilerle sohbet etmek konusunda dün bana laf söyledi kusura bakmayın lakin alalen paylaşmak istiyorum.

En başta özür dileyerek affınıza sığınarak. Bana söyle bir cümle kurdu. Akşam kocanın altına yatıp sabah olunca burada başka erkeklerle…

Sohbetigüzel

Sohbetigüzel

Sohbetigüzel

Vay umut sen ne kadar gelişmiş büyümüşsün. Bu cümleleri kurmaya yaşın tutmuyor bence senin. Sen chat yapmayı bırakmalısın.
İnsan değer verdiklerine kırılır. Kırıldım mı diosanız hayır. Zerre değeri yokmuş demekki bende.
Şimdi hakkımda istediğini söyleye bilir ve yazabilir umrumda değil.
Böylelikle benim sohbeti güzel maceram bitti. Bir daha açılmamak üzere. Bundan böyle izleyelim güzel sohbet alanında olacak olanları.

Evlilerle sohbet

Kimseye bekarız diye yalan atmadık. Aldatmadık, ama aldatıldık. Kimseye başkaları gibi abla hala dayı yalanlarıda söylemedik. Neysek o olduk. Şimdi eğer yüreği yeten varsa eleştirdiğim arkadaş da kartlarını açık oynasın. Bu makalemizede bu şekilde son verelim. Hoşçakalın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
500 okuma
2 Şubat, 2021
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?