Tam sohbet

Tam sohbet

Tam sohbet zamanı sohbetin en kaliteli, en seviyeli ve elit kisilerle yapılabilecegi haliyle simdi sizler icin cici sohbetde. Kaliteli sohbet adresinde biz az sikayet ve edilen cok sukur ile birlikte sizleri mutluluga goturmeye calisiyoruz.
Belki burada özleyeceginiz, belkide sevmek icin adım atacağınız insanlar olacaktır. Bu sohbette sarılmak için birilerine yada sevdim dedigine yürek gerekir, kollar sonra ki iş.

Hayatiniz sizin icin yaptiginiz secimlerden ibaretse, siz bugun burada cici bir sohbet ederek neden mutlulugu secmiyorsunuz?

Tam sohbet

Aslında hayatın en guzel anı, tam sohbette herseyden vaz gectiginizi dusundugunuzde, sizi hayata baglayan birinin oldugunu fark ettiginiz andir. Beni de hayata baglayan iki cocugum var aslinda, fakat bu sohbette hayata baglayan tek kisi. Benim icin cocuklarim sonrasi dusundugum seviyorum dedigim tek insan var. Belki sizinde olur neden olmasın?
Ama şunu unutmayalım! Insanlar icmeyecegi rakıyı bardaga koymadığı gibi, tutamayacağı sözleri söylemediği gibi, sevmediği insanida gönlüne koymamali bu sohbet sitelerinde.
Benim söyleşi ederken tek pişman oluşum, bazen kelimelerini bile hak etmeyen kişilere, saatlerce cümleler kurmuş olmam. Sonrasında hep pisman olmusumdur, çünkü; karşımdaki iyi niyetten
anlamadığı için boşa cümle kurdugumu gecde olsa fark ediyorum. Lakin illaki o cumleleri belki eğilir diye yazıyorum.

Tam sohbet

Tam sohbet

Kaliteli sohbet

Kaliteli sohbet elit kişiler nerde mi? Tabiki cicisohbet de tam sohbet zamanı sizinle. Gırgır, samatanın en kaliteli şekliyle sizin için açılmış olan en güzel sohbet adresi.
Bizde kalite daha fazlaya degil, daha aza mâl olur. Ayrıca biz yöneticileri tarafından kalitemiz dayatılmaz, siz userlerimiz tarafından algılanır sadece. Siz gelin kalitemizi kendiniz görün. Bizler sizlere anlatmayalım. Kaliteli sohbet ile herkesle arkadaşlık edilebilir, fakat herkesle dost olunmaz bunu yaşadık ve gördük. Aslında bu degilmi her zaman kaybettiren bu günlerde kına dağıtıcam. Ama biliyor musunuz Hak kuldan intikamını kul ile alırmış, din irfan bilmeyende bunu kul etti sanırmıs. Buda Mevlana hazretlerinin güzel bir sözü. Ben hep Mevlana gibi gece oldum insanların açıklarını örtmede, sizde geceyi gün gibi yaşayın.

Tam sohbet

Tam sohbet

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
977 okuma
5 Kasım, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?