Son sohbet

Cicisohbet son sohbet

Son sohbet derken? Diyorsunuz eminim. Bir ilk sohbet, bir son sohbet, nedir bu arkadaş demeyin. Herşeyin bir ilki birde sonu yokmu? Yaşamımızın bile bir başlangıcı ve bitişi mevcuttur. Evet ilk sohbet teki gibi son sohbet de bir hikaye…
Sohbetiyi ,sohbet platformu, cicisohbet tam bir chat sitesi, sizlerinde hikayesi neden olmasın.

Son sohbet

Yıllar öncesi yaşanmış bir hikaye aslında sohbet için yazacaklarim. Dile kolay onüç yıl geçirdim sohbet sitelerinde. Buna bağlı olarak çok hikaye gördüm, duydum, hissettim. Yıllar önce bir sohbet platformunda iki sevgili üzerinde bir sohbet odası vardı. Kalpsizler odası adını vermislerdi. Founderi Kalp, coufounderi Kalpsiz di. O fayda kalpsizler. Komik ve garip aslında birbirlerini seven iki arkadaşımız sohbet sitelerinde tanışmış, anlaşmış. Hatta evlilik tarihi almışdiki, bilirsiniz güzel hikâyelerin sonu illaki kotu biter.

Güzel bir birliktelikleri vardı, kaliteli sohbet edisleri, elit kişilerle sohbet etmenin en guzel adresiydi kalpsizler odası. Aslında hala anlamış değilim kalp sizler odası ismi neden verilmişti. Seviyeli birliktelikleri seviyeli sohbet edisleri insanı oranın tutkunu haline getiriyordu.

Bir gün sohbet ederken Kalpsiz dedi ki görev haberi geldi aşkım, hazırlanıp çıkmam lazım. Ilk defa Kalp isyan eder gibi yine mi demişti. Ah be aşkım, ne görev aşkın var diye de şaka yaptı ardından. Kalpsiz veda etti çıktı. Askerdi kendileri, belki inanıyorsunuz ama asker sohbet edenler de çok fazla.
Ogün geçirdik gülüş, cümbüş. KALP ertesi gün telaşı ile geldi sohbet platformuna Kalpsiz geldi mi? Diye sordu hayır dedik. Fazla uzatmicam sizleri yormadan saadete gelicem. Uzun lafın kısası bir hafta sonra sohbet ailesi olarak düğün yapacakken. Cenaze toreninde bulunduk kalpsiz in. Garip ama güzel aşklar nedense mutlu sonla bitişi nadir. Kaliteli sohbet, elit kişilerle sohbet, seviyeli sohbet sizlere de bir aşk kazandırma bilir ne dersiniz?
Ölüm dediğin nedir ki? Dönüşü olmayan tatil. Aşk dediğin nedir ki? Gençliği öldüren katil. Sizlerde masalsohbet ve cicisohbet farkiyla aramıza hos geldiniz. sohbetiyi.org.

Sevgilerimle Liva

Son sohbet sende sohbete katıl

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
1.001 okuma
20 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?