Sohbet yeri

Sohbet yeri

Sohbet yeri olan cici sohbet sitesi siz irc kullanıcılarına merhaba diyerek bir kez daha sözüne başlıyor. Nasılsınız sevgili okurlarım ve Ircd sohbet sakinlerim?

Beni soracak olursanız biliyorsunuz ki bir süredir kendimi Ircd sohbet sitesinden soyutladım. Iyiyim desem yalan söylemiş olurum sizlere, kötüyüm desem oda inancımızı zayıf gelir galiba. En iyisi şükür diyeyim, belki ozaman bir nebze yukumuzu hafifletmiş oluruz.

Bilirsiniz kötümser biri olamıyorum, zira öyle kişiler sadece tünelleri görebiliyor. Iyimser de olamıyorum bu ara tünelin sonundaki ışıklarını göreceğim sadece diye. En iyisi bu ara ben gerçekçi olayım dedim. Neden mi? Tünelin içinden gelen treni ve ışığını görebilirim diye. Aslında çok sey anlatıyorum sizlere bu sozlerimle, fakat anlamak kabiliyet istiyor birazcık.

Sohbet sitesi diye yere göğe sıgdıramadığı cici sohbeti nasıl oldu da bıraktı mı diyorsunuz? Ircd sohbet mekanını bırakmadım. Sadece birazcık nefes aldım, hepsi bu kadar. Yani kısacası diyorum ki sevgili okurları rüzgar esiyorsa, söğüt düşünsün. Çınara zaten birsey olmaz diyor ve kaldığım yerden cümlelerime devam ediyorum. Söğüt ile çınarı siz ayırın artık.

Sohbet yeri

Sohbet yeri

Sohbet yeri

Burası bir sohbet mekanı elbette dost ta düşman da bitmez. Fakat benim dostum da olsanız düşmanımda olsanız önce şerefli olmalısınız!
Ben buralarda serefin kadar konuş desem, sonsuza dek susacak insanlar tanıdım. Geçenler de bir dostum açık ve net dedi ki.

Boş versene! Aşk mı kaldı artık? Herkes gördüğünü sever olmuş. Ne olduğuna değil, ne verdiğine bakar olmuş. Doğru söze hiçbirşey diyemedim. Zaman öyle bir olmus ki sanal yada reel farkı yok. Insanların ozelde bile ettiği iki cift lafı hemen koz alan çok fazla insan var.

Sohbet yeri

Sohbet yeri

irc

Irc nedir? Diye kendi kendinize soruyor musunuz…Internet aktarmalı sohbet anlamına gelen irc internet relay chat baş harflerinden oluşmuştur.
1988 yılında jarkko oikarinen tarafından bulunmuştur. Elbette irc geçmişine dalmicam kısaca hatırlatmak istedim.
Geçen bizim ImmortaL öyle nick koymuş. Dedik geldi galiba birde ağzından dinlemek gerekliydi aslında irc için ne diyor.

Sohbet yeri

Sohbet yeri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.377 okuma
11 Aralık, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?