Sohbetin kalbi

Sohbetin kalbi

Sohbetin kalbi adresinden herkese merhaba.
Sohbetinkalbi var midir? Olmaz olmaz dediginiz herşey olabiliyor bu sanal alemde, bu neden olmasın? Belki kalp atışlarını hızlandıracak birileri bu adreste seni bekliyor. Sadece aşk meşk için düşünmeyin. Belki bir dostluk kalp çarpıntısı yaratacak, belki yeni bir sohbet oluşu heyecan katacak.
Online chat imkanı cici sohbet ile her daim mümkün. Belki bir hatiranizi paylaşıp guleceksiniz, yada hos sözler duyup neşeli sohbet edeceksiniz.

Sohbetin kalbi

Uyuman gerekir bazen ama uykun kaçar söyleşi etmek istersiniz. Sevmen gerekir ama düş kırıklıkları aşkını kaçırır. Mutlu olman gerekir ama hep birşeyler heyecanını kaçırır. Kaçanı yakalayincada belki de söyleşide herşeyin tadı kaçar…
Bu Sanal alem de bir sey daha öğrendim dün. Sevgili CAN DOSTUM XparmiX sagolsun. Sohbet sitesi içinde olmasam da haberleri ulaştırıyor. Bir erkek terbiye edildiği zaman tekil olarak sadece şahıs; bir kadın terbiye edildiği zamanda bütün aile terbiye edilmiş oluyormus. Nerden öğrendiniz diye sorarsanız, hiçbir zaman eskimeyen düşman eSiLa öğretti. Hadi erkekler terbiye edilmemiş öğrendim ama, ah be eSiLa kadının terbiye almamış hali bambaşka. Yaptıklarını anlayıp dinlemeden duyduklarınla uygulamış olmanı hiçbir zaman anlamıyorum. Sende kadınsın aslında anlaman gerek bazı şeyleri. Ama dogru kadınlık bile sanattır. Sen o sanattan muzdaripsin. Neyse uzun lafın kısası makbuldür. Ulaşması gereken yerine ulaştı.

 

Online chat

Sohbetinkalbi burada atıyor. Sizin kalbiniz nerede ve kimin için atıyor? Benim bu sohbet sitesi içinde yalnizligim bile insanlarla doludur. Ama önemli olan boş insanların oluşu değildir. Önemli olan kalbini dolduracak birini bulmaktır. Burada gözlerinin rengi biçimi ne kadar farklı olursa olsun, göz yaşının rengi aynıdır hep aslında.
Neşeli sohbet de rüyanın gerçek olması için öncelikle ruyanizdan uyanmanız gerekir.
Burada nankörlük eden düşman dediklerim, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen kisilerdir.
Cici sohbet ekibi olarak dileriz ki sizin değerinizi bilecek dost diyebileceginiz kisileri burada sohbetinkalbinde bulursunuz.

Bana neden onca seye rağmen buradasın diyorsunuz ya bazen. Kaplumbağaya dikkat edin. Kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebiliyor. Belkide bende o yüzden hala burdayim ne dersiniz. : )

Sohbetin kalbi

Sohbetin kalbi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
840 okuma
25 Kasım, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?