Sohbet yap

Sohbet yap

Sohbet yap adreslerinden biri olan sohbetiyi ve cicisohbet şimdi tüm yenilikleriyle mirc i ve playstore uygulamasıyla sizlerin daha kaliteli sohbet yapabilmesi için hazırlanmış bir sohbet sunucusu dur.
Seviyeli sohbet sunucumuz da bugün konu basligimiz;
ChanServ konuyu değiştirdi: Bağışlamak kolaydır, Asıl zor olan yeniden güvenebilmek.
Saat sabahın sekizi ve ben neden böyle bir konu seçtim. Bildiğiniz üzere cicisohbet.org un ekibini dağıtmıştım ve şimdi sil bastan dedim. Dedim ki affettim herkesi, gelin ama eskiyi bana açmayın. Elbette olmuyor açılmadan konu illaki yerini buluyor. Bende sevgili dostlarıma sevdiğime yarattığım bu güven sorunu adına ve asıl problemin ne olduğunu görsünler istedim. Hatalar kullar için ve bizler dört dörtlük varlıklar değiliz. Ben on üç yılda bu sohbet sunucusu nda yada sunucularında sohbet yaparken guvenebilmeyi öğrenmiştim. Tâkii insanların bana bu sohbet sunucuları nda kazık atana kadar. Ben sohbetyap ile sohbet ettim. Fakat Sevdiğimde dahil kimseye kazık atmadım. Yazılı sohbet olusundanmi neden bilmiyorum. Fakat yanlış anlaşılma cok fazla oluyor diye, her zaman herseye sevdiğinin degimiyle Pollyanna oluyorum. Çünkü okadar alışkınız ki sohbet yaparken kırılmalar ve ardından özür ile kapına her defansına gelinmesine.

Sohbet yap

Sohbet yap

Sohbet yap

Bazen yazılı sohbet ile de olsa insanları kırmak gerekiyor. Içinde ne olduğunu görmek için. Işte ben insanları kirmadigim için içlerini göremiyorum. : )
Hz mevlâna hazretlerinin harika bir sözü var bilir misiniz kaliteli sohbet sakinleri? Sohbetyap da bile bu gercek mevlâna yi hatırlattı. “Dost sanma şanlı vaktinde dost olanı, dost bil üzüntülü vaktinde elinden tutanı.” Haklı biz sohbet yaparken bile haklı mevlâna.
Aslinda farkında olmasak bile herkesi olduruyoruz burda. Reel de kurşun ile yazılı sohbet de sözlerle. Kimini yaptıklarımızla, kimini yapamadiklarimizla… Onlarda birer kurşun aslında.

Yazılı sohbet

Evet görüntülü sohbet yok burada. Sesli sohbet yok burada. Fakat yazılı sohbet ile size huzur var. Güvenilir olmayan bir çok site var. Ses kaydedenler, görüntü kaydedenler. Aradığınız sandığınız fakat aslında görüntülü sohbet ve sesli sohbet ile kaybettiginiz huzur bu adreste yazılı sohbet ile sohbetyap da. Simdi kaliteli sohbet yazılı sohbet ile www.cicisohbet.org da sohbetyap da.

 

Sohbet yap

Sohbet yap

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
850 okuma
15 Ekim, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?