Neşeli chat

Neşeli chat

Neşeli chat adresi diyince aklınıza ilk ne geliyor sevgili sohbetci ler?
Ben söyleyeyim sizler için neselenmek için sohbet etme ihtiyacı olan sohbetciler geliyor akla. Benim için öyle en azından. Ama ben bu aralar neşemi kaybetsem de İçin ağlasa da kim duyar seni? diyorum. Kim anlar dışarıdan olup biteni? Ama bu neşeli sohbet adresi nde leylanin yüzünü görenler bilir ancak, mecnunun yüzüne batan dikeni.

Yorgunum bu aralar, hiçbir şey bilmiyorum; tek istediğim, yüzümü kucağına koymak sevdigimin, en harika duygu başımın üzerinde dolaşan elini hissetmek ve oracıkta sonsuza dek öylece kalmak…

Neşeli chat

Şimdi diyorsunuz neşeli diyor, ama kendisi yorgun. Evet chat sohbet zaman zaman bizlere iyi geldiği gibi sarsıntılar da yaratabilir. Sohbet ederken bazen cam kırıkları gibidir kelimeler, ağzına ve yüreğine dolar insanın, sussan acıtır, konussanda ona keza kanatır.
Seviyeli sohbet adresi mi arıyorsunuz iste size bir adres sizlere garanti edebilirim burada huzur bulacaksınız.
Belki sizde bеnim gibi bugununuze şükür, yаrınıniza dua, azla yetineceginiz, çoğa göz dikemeyeceginiz birisini bulursunuz.
Emek verilmiş herşey degerlidir benim için O yuzden benim icin burası çok ama çok değerli. Kaç defa topladım sonra dağıttık. Bu günlerde af gunumdeyim. Affediyorum herkesi her sildiğini yeniden hg diyorum. Affetmek rabbim mahsustur. Benimkisi hata kullar için demek sadece.
Demekki neymis seviyeli sohbet için www.cicisohbet.org muş.

Neşeli chat

Neşeli chat

Seviyeli sohbet

Neşeli chat adresi seviyeli sohbet mekanı huzur dolu bir sohbet için, gerçekIeşmeyeceğini biIdiğin bir hayaIi düşIemek için. Hayat güzeldir sohbetci dostlar yaşamaya deger.
Evet su Sanal dünyada Bizim aramızda bağIar çok güçIü, hayatta kopmayız demeyin. Ben tek Iafına hayatımı değiştirdiğim insanla yedi kat yabancı gibiyim şimdi. Büyük konuşmamak lazım onu bilir, onu söylerim.
Sizde seviyeli sohbet mekanı nda Dokunamadan özlediğiniz birini bulabilir, özlediğin an kalbine dokunmuş olduğunu göreceğiniz kişileri bu adreste bulabilirsiniz.

Neşeli chat, neşeli chat adresi, sohbetci, chat, sohbet, chat sohbet, seviyeli sohbet, huzur, sohbet mekanı, neşeli sohbet, hepsi ama hepsi simdi cicisohbet.org da.

Neşeli chat

Neşeli chat

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.106 okuma
12 Ekim, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?