Sohbet bitmez

Sohbet bitmez

Sohbet bitmez adı üzerinde bitmesin diye açıldı bu adres. Ama bana güç veren zaferlerim değil bu sohbet sitesi nde, yaşamdaki yenilgilerimdir. Bunu beni tanıyan herkes bilir aslında. Evet kimisi koz bilir kullanır, kimisi yalana bas vurur. Kimisi de benimle tek yürek olmayı başarır. Ama ben bu adreste azla mutluluğun, çokla didismesinden iyi olduğunu düşünüyorum. Sohbetbitmez ve bitmesin diye cabalayisimda dünümde yanımda olmayanların, bana akıl vermeye çalışmalarını sevmiyorum. Yani uzun lafın kısası hakkımda bilgisi olmayanın bende fikri de olmasın.

Birine seni özledim diyorsam bilsin diye söylemem ki ben! Gelsin diye söylerim. Aldirmamaya çalışıyorum lamer denilenlere. Bendeki sohbet sitesi kavramında akıllı, sustuğu zaman tefekkür eder, konuştuğu zaman zikreder. Peki baktığı zaman ne olur? Benim için sohbette ibret alır. Sessiz izleyenler çoktur cicisohbet.org da. Belki seven belki düşman bilemem. Ama illaki ibret alıyordur diyorum.

Sohbet bitmez

Galiba çok konustum. Aslında bu sohbette ben Âlim yaziyorsa; susmayı, düşmanım zalimce yaziyorsa; bende konuşmasını, Ama cahil yaziyorsa; bilirim bende susturmasını! O yüzden bu sohbet hiç bitmez… Hepimiz reel hayatımız dan biraz nefes almak için geliyoruz bu sohbet yap adreslerine. Sanal reel farketmez hayat bir nefes alabildigin kadardır. Bazen de bir kafes olur kalabildigin kadar. Sohbet yapmak bir hevesdir dalabildigin kadar. 🙂

Sohbet bitmez

Sohbet bitmez

Sohbet sitesi nde geçinmek için kusursuz olmak gerekmez. Birbirinin kusurunu örterek de harika bir geçim sağlana bilir. Örneğin sen bir başkası için bir imada bulunursun. Ben üzerime alınır okurum. Yazılı sohbet ışte. Ama burda adı olan bir sevdan varsa. Erkek dediğin sahiplenecek, kadın dediğin de sahibini bilecek!
Yazılı sohbet dedik ama illaki aşk demiyoruz, harika dostluk larda edinebilirsiniz. Şimdi yazılı sohbet cicisohbet.org da.
Bazen insanlar söyleyeceği çok şey varken susmayi tercih eder. Çünkü bilirki anlayanı yoktur. Dilerim ki siz bu cici sohbet ailesinde sizleri anlayan kisileri bulun. Bu sohbet bitmeye bitmez ama benim bu günlerde hep basim önümde, asla suclu olduğum için degil ama etrafimda görülecek hiçbirşey kalmadığından. Dilerim sizin başınız hic egilmesin. Sohbetiniz hic bitmesin…

Sohbet bitmez

Sohbet bitmez

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
6 yorum
981 okuma
24 Ekim, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (6 Yorum)

  • Süper bir ortam liva hep cici ortam sohbet )))

  • Burası adı gibi cici sohbet burada sohbet hiç bitmez. Sohbet bir ihtiyaç sizde bu ihtiyacı burada sohbet bitmez adresinde karsilayin.

  • Burası sohbetin bitmeyecek olduğu tek sohbet sitesi ortam tam bir aile ortamı herkes davetlinin sizde icabet edin. Sohbet bitmez diyen. Imza djbaba

  • süper bir yer süper bir alan dört dörtlük insanlar ve kanal sahibi Liva Herkese çok teşekkür ediyorum sohbetin en iyi adresi cici sohbet

  • Dj_RahuL ; güzel hoş seviyeli saygı cercevesinde dostluk kurmak isteyen tüm arkadaşlarıma tavsiye edebileceğimiz tek sunucu….başarı hepimizin başarısı devamlılığımız da baki olsun….sohbetin keyfi Cicisohbet de:)))))

  • Bitmeyen sohbet varmis bizde geldik. Gercekten elit kisiler seviyeli sohbet imkani var.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?