Sevdiğinle sohbet

Sevdiğinle sohbet

Sevdiğinle sohbet ederken soze Seni sevdim.. diye baslamazmiyiz. Şimdi bir sohbet sitesi içinde hissedilen gerçek olan duygularla başbaşa bırakıyorum sizleri..

Sevdim seni

Yüreğimin en saf yanı ile sevdim ben seni. Henüz kimsenin ayak basmadığı, bir bakıp çıkmadığı, ismini yazdırmadığı en temiz yanı ile sevdim. Ağzından çıkan her kelimeye odaklı, yazacağın her cümleye hasret, kokuna teslim, gözlerine duyduğum en büyük özlemle sevdim.

Sesini huzur veren bir melodi yaptım kulaklarıma , kızgınlıklarını kural, güzel cümlelerini bir hediye, azarlamalarını ders, sevgini ise sayfalar dolusu bir kitap….

Her okuyuşumda satır aralarında kaybolduğum, hayallere daldığım bir kitap yaptım ve öyle sevdim ben seni… Yokluğunu gurbet, özlemini vuslat, sessizligini girdap yapıp attım içine kendimi. O uçsuz bucaksız girdabın içerisinde kaybolurken ben seni sevdim… Görmeden hissettim, duymadan sezdim, dokunmadan titredim ve farkettigim anda sevdim…

Seni sevdim...
Nasip işte dedin, hem de ne nasip.. Nadir rastlanılan, değeri eşsiz olan bir nasip. Karşıma çıkan en güzel nasip…
Seni sevdim

Bazen hiç konuşmadım, bazen haykıra haykıra söyledim. Bazen sustum, bazen dinledim. Bazen sıktım, bazen serbest bıraktım. Yeri geldi ağladım kah mutluluktan kah imkansizliktan. Bazen bir cümlene bir çocuk gibi sevindim, bazen çok alındım dertlendim.

Sevmek benim elimde değildi, sevilmekte senin… Sen sevildin ben ise çok sevdim. Seninle iken üzülüyorum sandın gitmek istedin ama gönderemedim. Oysa ben seninle iken dünyanın en mutlu insanıyım.Kalbim sende,kalbin bende iken üzüntü haramdı bana. Bırakamam ellerini çünkü seni çok sevdim

Olmayacagini bile bile , birgün gidecegini bile bile, bana sadece ardından kalbime hapsolmuş bir sen, anılar ve gozyaslarimin kalacağını bile bile çok sevdim seni.

O kadar masum, o kadar temiz, o kadar eşsiz birsey ki seni sevmek, sonu ne olursa olsun, sonunu düşünmeden çok sevdim… Seni sevmenin güzelliği ile öyle dolu ki kalbim sonu olmayan hasret umrumda dahi değil, gönlümdeki ebedi vuslatın ile sevdim seni

Sevdiğinle sohbet

Sevdiğinle sohbet

Bedirhan Gökçe ne de güzel özetlemiş;

` Yılda bir olsa bile seviyorum de hele
senden gelmişse eğer sefadır bana çile,
yalnız kalbimi değil koca dünyayı bile yak de yeter
yakarım başım gözüm üstüne…

Yeterki sen bekle de hiç kalır sabır taşı
küçük bir umut bile olur gönül yoldaşı
razıyım ömür boyu gözyaşı dök de yeter
dökerim başım gözüm üstüne…

Biliyorum bu aşkın yalnız sensin galibi
her derdine razıyım çıkmasın tek talibi
varsın yağmur yağmasın sen iste şimşek gibi çak de yeter çakarım başım gözüm üstüne…

Biliyorum sevgilim gönlümde yerin gurbet
ister sılaya çağır ister hergün sürgün et
sen mutlu ol birtanem ben ömür boyu hasret çek de yeter çekerim başım gözüm üstüne…

Seni bu kadar sevmek yalnız benim günahım
hiç şikayet ettim mi bir gün çıktımı ahım
bir elimde yüreğim bir elimde silahım
sık de yeter sıkarım başım gözüm üstüne…`

Ben seni,seni sevmeyi çok sevdim…

Sevdiğinle sohbet

Ne güzel mısralar Bedirhan Gökçe den. Belki inanması zor sizler için lakin bu duyguları yaşatan gerçekten bir sohbet sitesi içinde tanışmış iki kişinin aşkı. Kısacası bizler sohbeti sevdigimizle yapmayı seçtik.

Peki sen! Sevdiğinle sohbet etmeye hazır mısın?

Sevdiğine sohbet

Sevdiğinle sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
716 okuma
19 Şubat, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?