Şanslıyım

Şanslıyım

Şanslıyım… Hayatta insanın başına gelir mi gelmez mi, karşısına çıkar mı çıkmaz mı bir muamma olan insanlar vardır. Öyle bir anla belirirler ki en ihtiyacınız olduğu, en olması gereken zamanda denk gelir. Bazen de bir adım öncesi ya da bir adım sonrası zaman önemsiz denk gelebilmesidir asıl önemli olan, sizi bulabilmesi o şansın…

Sadece sizi bulmuş olması da yetmez aslında çünkü insan bazen kördür görmez, sağırdır duymaz, hissizdir hissedemez. O şans gelir çatar ama o kadar talihsizdir ki maalesef farkına dahi varamaz, herkes gibi biri olarak görür ve belki de hayatına yön verecek o şansı kendi ahmaklığı ile kaybeder…

Fakat bazıları da hem o şansa denk gelir hemde denk geldiğinin farkına varır en ya da geç. Vardığı anda öyle sımsıkı öyle içten tutunur ki o şansına çünkü bilir! Artık yaşam onunla anlamlı, artık hayat onunla güzel ve o artık hayatında olmalı görmek duymak mühim değil, hissetmek evet hissetmek dahi o şansı herşey bedeldir o bazıları için.

Anlaması geç olmuş olsa da anlamıştır ve çok sevmiştir o şansını. Sevmek dediysek öyle dilde elde değil, yürektedir. Ne zaman el kalbe girse bilinir ki orda çok derin bir sevda var en derinlerde… Bu şans öyle güzeldir ki her derdine talip olursunuz. Kızsa da, küsse de ne gönül koyarsınız ne de nazlanırsınız. Senden geldiyse eğer sefadır bana çile der her hal ile seversiniz. Sonu ne olacak önemli mi? İster adı vuslat olsun, ister hasret, siz sonunu düşünmeden almışsınızdır kalbe ve o kalpte hapsolmuştur ebede….

Şanslıyım

Şanslıyım

Şanslıyım

Geç anladığım, anladığım gibi sımsıkı tutunduğum en büyük, en güzel şansım… İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki benim şansımsın…Bu şarkı dizeleri kalbimin en derinlerinden gelsin sana. Hep mutlu ol… Mutlu ol her gününde Hayatın her yerinde Mutlu ol doğum gününde Sevinçlerin senin elinde Dilek tut hislerinde Kabul olur doğum gününde Zaman akıp gider bir bir gözlerinin önünden Bir öpücük gönderir düşlerinden Dünya senle güzel, bu kalp sana özel Bekler durur seni sen gel yeter….

Şanslıyım

Şanslıyım

Şanslı sohbet

Evet aslında Hafsa şanslı sohbet sitesinde onu düşünecek birini bulabildi. Şanslı incinir diye korkarak minicik menekşe tomurcugu gibi görüyor diye. Şanslı sohbet etmek böyle birşey belkide. Teşekkür ederim harika yazıların, fevkalede dileklerin için. Ama unutma asıl şans şanslı olduğunu düşündüğünde değil. Şanslı sohbet ederken birbirini düşünen iki insanın bir arada kalabilmesidir.

Iyi ki varsın narin incim…

Saygılarımla XparmiX

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
935 okuma
21 Mart, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?