8 Mart Dünya kadınlar günü

8 Mart Dünya kadınlar günü

8 Mart Dünya kadınlar günü saygı değer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar gününüz kutlu olsun. Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettigimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü sohbet adresleri olarak yürekten kutluyoruz.

Herseyi bir kenara bırakıp, gelecekten asıl endişe duymamıza neden olan konuların en önemlilerinden birine chat adresi olarak değinmek istiyoruz.

8 Mart Dünya Kadınlar günü

Bugun 8 Mart dünya emekçi kadınlar günü. 8 Mart kadınlar için bir kutlamadan çok anma günü. Bir sohbet adresi olarak bizlerde geçmişimize şöyle bir göz attikda, 1857 yılında haklarını savunmak uğruna bir fabrika yangınında can vermiş. 129kadın işçinin verdiği mücadeleyi, seçme ve seçilme hakkını elde edebilmek uğruna, yalnızca erkeklerle eşit hakka sahip olabilmek uğruna, devam ettiren kadınların her alanda sarf ettikleri emeğin kalplerde yankılandığı bir anma günü diye düşünüyoruz chat adresi olarak.

Adalet, insanca yaşama koşulları isteyen, hak ve vicdan talep eden tüm kadınların, herşeyin daha adil oldugu bir dünyada, yaşama isteğidir 8 Mart. Cicisohbet, sohbetiyi, masalsohbet ailesi olarak bizlerde herşeyin daha adil olduğu bir dünyada, eşit ve daha insanca yaşayalım istiyoruz.

8 Mart Dünya kadınlar günü

8 Mart Dünya kadınlar günü

Cicisohbet Sohbetiyi Masalsohbet

Bizler chat adresleri ekibi olarak hergünün annelerimizin, kız kardeşlerimizin, eşlerimizin ve kız arkadaşlarımızın günü olduğuna her günün kadınların günü olduğuna inanıyoruz. Bu değerli kainatın en değerli halkası kadınlar. Verilen emekler, değerler için minnettariz.

Saygı ve Sevgilerimle Liva

Cağın hızlı iletisim araclarının sizi yıpranmasına izin vermeyin, esiri olmayın. Kendinize ve sevdiklerinize kaliteli zaman ayırmayı deneyin. Merak ettiginiz tum konulari yazılı sohbet ile aydınlatmaya haziriz.

Sizde duymaya hazirsaniz buyrun iceri…

Gecmise donup takılıp dusme, gelecege bakip, düşünme…

Burada bu sohbet adresinde düşünceler davranışlara, davranışlar ise kadere dönüşür. Her şeyin çok güzel olacağına yürekten inan ve olmuş bil. Sohbetimize katilarak getirmis oldugunuz pozitif enerjinize şimdiden  tesekkur ederiz. Karar vermede zorluk çektiğiniz bir dönem geçirmiş olabilirsiniz. Elinizi kolunuzu bağlı hissedip çıkmazda oldugunuzu düsüne bilirsiniz. Ama her zor gecen donemin bir cıkar yolu vardır. Iste tamda bu yuzden o çıkar yolu ararken siz. Biz sohbet sitesi ekibi olarak sizlerin yanında ve destekci olmak istiyoruz.

8 Mart Dünya kadınlar günü

8 Mart Dünya kadınlar günü

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
636 okuma
8 Mart, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?