Kaçamak sohbet

Kaçamak sohbet

Kaçamak sohbet aslında hepinizin yaptığı birşey. Yapmam diyen yalan söyler. Benimde karşılıklı sohbet sitesi içinde chat yaparken yaşadığım şeylerden özetle bahsetmek istiyorum. Öncelikle sevdiğim adamdan başlamak istiyorum.

Kaçıncı gün sensiz geçen? Varlığını hissetmeden sesini duymak yetmiyor. Sanki hep yanımdaymışşın, hep birlikte zaman geçirmişiz seninle gibi. Sohbette verdiğin ara sanki hiç yok gibi isledin sen içime.
Su bir gerçek ben karşılıklı sohbet sitesi içinde hiç kimseyi bu kadar sevmedim. Evet daha önceleri başka aşklarda yer buldu yüreğimde, lakin hiçbirisi senin gibi değildi. Gelip talan ettiler kalbimi, sonrada derin yaralar açıp gittiler. Ben inandım sana… Onca zaman sonra ilk kez kalbimde yara açmayacak biri olduğuna inandım.
Gitmedim ben hicbir yere, bendeki sende gitmedi. Ama birgün bitecek ve bittiğinde sevgilim, bekledigimize değecek.

Kaçamak sohbet

Kaçamak sohbet

Kaçamak sohbet

Bugüne kadar olanı anlatayım ben size… Yıllar boyu ilginç bir oyun icindeymisim kendi kurduğum. Nasıl mi? Aşık olmadığım halde ilgi duymadığım insanları, farkında olmadan bir şekilde ümit verip yanımda tutmusum. Sonra hayatımda birini sevdiğimi gördükleri, yada hissettikleri anda hepsini hırs bürümüş. Oysa elde etme işlemi gerçekleşseydi, daha önceleri görüp yaşadığımız gibi aşk eylemi kendini hırsa bıraktığını hissetirecekti. Aşkın çoktan bittiğini anlayiverecekti etrafımdakiler…

Hani birileri demişti ya yedekte tutmaya mi çalışıyorsun. Ben düşünürken farkettim ki, dışarıdan ben kimse üzülmesin derken, onlar dost derken, oysa çok yanlış lanse ettirmisim. Kaçamak sohbet ederken birçok insanın yaptığı hata bu aslında. Bunu farkettiğimde, çok geç kalmışım dur demek için. İnsan bilimi okumuş olmak bile, insanın ilişkilerini her zaman bir mantık çerçevesinde yurutulemeyecek olmasının bana bir göstergesiydi aslında. Lakin ben karşılıklı sohbet içindeyken kendi uzmanlıkla yaptığım mesleğimi atlamışım. Herkesin psikolojisini düşünürken, yardım etmeye çalışırken kendi psikolojimi mahvetmisim. Bugünlerde çok kullanır oldum. Sarhostum aydım, ben bu işten caydım…

Karşılıklı sohbet

Chat yaparken de gerçek hayatta da kaçan kovalanıyor bir mantığı var aslında. Karşılıklı sohbet sitesinde aşık olunca mantık aramayın. Duygularınızı açıkça söyleme cesaretine sahip olursanız, ne kacarsiniz, nede kovalayan olursunuz. Aşkı gönlünüzce yaşamak yerine zamanınızı bu tür oyunlara harcamayın. Bir gün bakarsınız ki sizi kovalayan kimse kalmamış. Mutlu olmanın en kolay yolu chat yaparken yada reel de karşılıklı sohbette farketmez, aşka ve kendinize karşı dürüst olmayı deneyin.

Kaçamak sohbet

Kaçamak sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
985 okuma
4 Mart, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?