Özledim sohbetini

Özledim sohbetini

Özledim sohbetini ve seni… Özledikçe kalem geldi aklıma, kağıt geldi. Yazdım…

Özledikçe yazdım, yazdıkça özledim. Önce bir cümle oldu, sonra bir nakarat, sayfalar doldu bir süre sonra, doldukça ekledim, ekledikçe ürettim. Kelimeler kalp yolunu arşın arşın aşıp kalemin ucuna dil oldular, kağıdın o tertemiz yüzü ile konuştular.

Önce tek kelam oldu, sonra soluksuz bir muhabbet… Kalem yazdı, kağıt kabul etti yazılanları, öyle bir kabul edişti ki bu yazılanların ağırlığı yüceliği karşısında ezildi kağıt, büzüldü, büktü boynunu. Kalemin ucu tükenmemeye direndi bu yazılanlar karşısında. Sonra kalem alıştı, kağıt alıştı o derin manalara.  Onlar alıştıkça yazdım, yazdıkça yazdım….

Sevdim seni…

Sevdikçe yazdım, yazdıkça sevdim. Seni seviyorum ile başladı, sonra çoğaldı sığamadı sayfalara. Kalbe dokunan ne varsa sana dair, harf oldu kelime oldu cümle oldu bir destan oldu döküldü sayfalara. Her harf her satıra öyle zarif, öyle nizam ile yerleştiler ki seni sevmeyi anlatacaklarını bildiler, daha bir özenle eklendiler satırlar arasına. Her S E ne N harfi öyle gurur duydular ki SEN olabildikleri için… Seni anlatan her cümle öyle asil durdu ki bembeyaz o sayfada…

Ben yazdım içimden geçenleri… Yine sensizliğin koynundan uyandığım bir gece aldım kalemi kağıdı elime. Hissettikçe yazdım, yazdıkça hissettim. Yaşanmayan, yaşanamayacak ne varsa bir kağıda hapsettim. O kağıt sen oldun, o kalem de ben….

Sana aşkımı nakşettim, sen de ilmek ilmek işledin satırlarına. Cümlelerimi hep üç nokta ile bitirdim … Çünkü devamı asla son bulmayacak bir aşktı kalpten dökülenin her zerresi. Bazen ünlemi ile bazen soru işareti ile içimden geçen her ne var ise yazdım… Yazdıkça ağladım, ağladıkça sevdim, sevdikçe özledim, özledikçe yine yazdım satırlara seni…

Özledim sohbetini

Ben seni her halinle sevdim diyor ya hani bir şair;
Ben senin her halini sevdim..
Sana dair yazmayı sevdim,
hüznünü,
acılarını,
kederlerini,
sevinçlerini,
Var gibi yok hallerini SEVDİM
Ben seni,
sen edenlerden ötürü Sevdim…
Yazdım, sevdikçe yazdım, yazdıkça sevdim

Özlem ve sohbet

Özlem ve sohbet ne ters şeyler gibi geliyor insana değilmi? Yanılıyorsunuz sizde muhabbet ederken özlem duyabilecek birilerini, hatta gerçekten ozledimsohbetini diyebileceğimiz kişileri bu muhabbet sitesinde tanıya bilirsiniz.

Özledim sohbetini

Özledim sohbetini

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.564 okuma
2 Mart, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?