Reel sohbet

Reel sohbet

Reel sohbet ile bundan oniki sene önce aşık olduğum insanla yeniden alevlendi aşkımız. Cicisohbet.org da gerçek aşk sevgi dolu tesadüflerin ötesine gider. Rapsodi ve ben o sevgi dolu tesadüfleri bulduk sonunda cicisohbet.org da. Yeniden kendimi sevmeyi öğrendim, birini sevebilmek için. Önce kendini sevmek gerekiyormus aslında seni seviyorum diyebilmek için. Kendimi seviyorum diyebilmek gerek mis. Biz yıllar önce kopmuştuk aslında ama farklılıklar ilişkiye renk katarmış, güzelleştirir ve tamamlarmış. Daha önce reel de basaramamistik ama şimdi reel sohbet sitesi ile cicisohbet.org da başardık.

Reel sohbet

Reel sohbet sitesi nde farkına vardım ki. Aşk aslında bağlanmak değil özgür kalmakmis. Ne olursa olsun karşındakini olduğu gibi kabul edip sevebilmekmis. Biz kusurları görmeden sevdik, güvenerek sevdik, bir karşılık beklemeden sevdik.
Ask bize bambaşka bir yüzünü gösterdi, mutluluğu verdi. Şimdi ben o mutluluğu fazla sıkmıyorum ki ölmesin diye, ama tamamen serbest de bırakmıyorum uçup gitmesin diye. O aradaki düzeyi bulduğumda gerçek ve kalıcı mutluluk bizim olacak biliyorum. Sizlerle de reel sohbet sitesi nde paylaşacağız inşallah.
Aşk yakar kavurur, herşeyi yaptırır bütün tehlikeyi göze aldırır. Üzmeden, kırmadan, dökmeden, incitmeden, sevmektir aşk. Olduğu gibi kabul edebilmektir aşk.
Yıllarca kacsanda, sonunda yine aynı sokakta, aynı basamakta el-ele aya bakmaktır. Hemde onun hic haberi olmadan… Ben yıllarca o sokakta o basamakta hayaliyle el-ele aya baktım yıldızlar kaydı ve tuttuğum dilek hep aynıydı. Aşkımı geri istiyordum, sonunda hayalim oldu reel sohbet sitesi nde cicisohbet.org da aşkımı yeniden buldum. Yıllar sonra gördüğümde bile kalbim ilk günkü gibi atiyordu. O bakışlarıyla yeniden bana aşkla baktığında, gönül denizimde zar-zor inşa ettiğim bütün sandallarım batti. Ben kendimi yeniden o aşkın icin de buldum.

Reel aşk

Onca zaman sonra, yillar once olan reel aşk im. Simdi bu sohbet sitesi nde karşıma tesadufen mi yada rastlantimi bilmem ama çıkıverdi. Ask nedir bilirmisiniz?
Hayaliyle konusmaktir. Aşk gece onun yerine yastigina sarilmaktir. Aşk herkeze kin tutarken o ne yaparsa yapsın yüreğindeki merhameti bitirememektir. Aşk o söylediğin de o seçtiğinde şarkıların hepsini sevmektir. Aşk özgürce sevebilmektir. Fazlasını istemeden elindekilerle yetinebilmektir aşk. Aradığında ellerin titremesi aramadiginda merak etmektir aşk. Kaybetmekten korkmaktir.
Gerçek aşk böyle basit cümlelerle anlatılamaz, sanırım daha fazlasına haksızlık olur. Aşkı yasamak, hissetmek, görmek, dokunmak gerek. Sizde bir gün gönül denizinizdeki sandallari batırmak, yeniden aşık olup saf temiz duygularla özgür kalmak, aski derinlerde hissetmek isterseniz reel sohbet sitesi cicisohbet.org a bekleriz…
Kalem Beyazgul

Reel sohbet

Reel sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.798 okuma
30 Mayıs, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?