Ramazan sohbetleri

Ramazan sohbetleri

Ramazan sohbetleri simdi kaliteli sohbet mekanında tam da istediginizden buyana sürüp geldi. Elit sohbet demek secilmis kişilerle sohbet demek. Sizde bu adreste secilmis kisilerle özel sohbet edebilirsiniz. Dinlerseniz örnek deki gibi güzel bir sahur muhabbeti neden olmasın?

Ramazan sohbetleri

MaNoLYa> Selam

lena> MaNoLYa:

lena> hg can

lena> selam

lena> hayırlı sahurlar

lena> 🙂

MaNoLYa> Hoş buldum canım

MaNoLYa> Sağol canım

MaNoLYa> Sanada inşallah

lena> inş

lena> yaptın mi

lena> 🙂

lena> sahururnu

MaNoLYa> Aşkım nerde

WaLL sunucudan ayrıldı

lena> sahur

MaNoLYa> Yok daha var

lena> yapıodur

lena> MaNoLYa:

lena> onunki

lena> erken biriaz

MaNoLYa> Bizden sonra olması lazım

lena> bilmiorum

lena> MaNoLYa:

lena> ne yesek

lena> acıktım ben

MaNoLYa> Ben milföy den börek yaptım

lena> maşllah

lena> çokta

lena> hafif lur

lena> MaNoLYa:: )

lena> yanına ne var

lena> MaNoLYa:

MaNoLYa> Sarma var

MaNoLYa> Çay

MaNoLYa> Kahvaltılık

lena> oyy daha ne olsun

lena> ben bi zeyinle birle orc tutarum

lena> 🙂

MaNoLYa> En sağlıklı olan o

Hanımağa #sohbet kanalına giriş yaptı

Ramazan sohbetleri

Ramazan sohbetleri

Özel sohbet

Ramazan sohbetleri, elit sohbet ile birlikte şimdi kaliteli sohbet adresinde sahurda bile sürmekte. Özel sohbet etmek yetenek ister o yetenekte sende var. Şimdi hemen zaman kaybetme ramazan sohbetleri ile sahur da bile sohbet et. Elit sohbet kaliteli sohbet ve özel sohbet ile şimdi www.cicisohbet.org da.

Ayrıca ozel yada genel sohbet ederken sevdiklerinize şarkı armağan edebilir istediğiniz parçayı cicifm kalitesi ve dj leri ile dinleyebilirsiniz. Dışarıdan sohbete katilmadan www.iyifm.org adresinden radyomuzu dinleyebilirsiniz. Özel sohbet inizde tum bilgileriniz sunucu yöneticileri güvenliği altındadır. Kimse ile paylaşım saglanmamaktadir.
Özel sohbet ve genel sohbet ile sizlerde güzel sohbet edebilir. Harika dostluklar saglayabilirsiniz. Yada güzel sohbet de aşk mi istiyorsunuz trip atip kalp calmak mi istiyorsunuz? Tamda bu adreste ramazan sohbetleri simdi aşk ile daha sahane.

Genel sohbet, ramazan sohbetleri,özel sohbet, genel sohbet, elit sohbet,kaliteli sohbet sahur muhabbeti, sohbet hepsi burada. Sizde Bana gelse o peri dese ki ne istersin diye herşeyden uzak ıssız bir ada da meleğim yanımda olsun ona hep sarılsam gözlerine bakarak kaybolsam isterdim diyorsanız adresiniz www.masalsohbet.org
Saygılarımızla Liva

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.013 okuma
19 Mayıs, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Ramazan sohbetleri ne guzel oluyor. Sahur ayri sohbet, iftari ayri ne pisirsem, ne tatli yapsam vs vs. Sohbetide onbir ayin sultani gibi tatli ve guzel olmaz mi bugun bayramin son gunu. Tum cicisohbet ailesinin ve ekibinin Bayrami mubarek olsun…

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?