Rakipsiz sohbet

Rakipsiz sohbet

Rakipsiz sohbet sitesinden tüm rakibim size diyen herkese merhaba! Insanın kendine karşı rakibim diyen birilerini görmesi güzel oluyormuş. Ama elbette sohbet rakipsiz olmaz diyorsunuz. Bizler kendimize rakip görmüyoruz, zaman zaman rakip olduğunu söyleyenlerin oturup bir kenara sohbet sitemizde bizimle sohbet ettiklerini biliyoruz.
Bizler buralarda lafımızı esirgemedigimiz zaman terbiyesiz damgası vuranları zerre kadar hesaba almıyoruz.
Neysek oyuz ve bunu demekten asla vaz geçemiyoruz. Bakın gözüme bir söz takıldı cici sohbet sitesinde. Dore arkadaşımızın bizimle paylaşmış olduğu bir söz.
.soz yazdım.
Limon – Sözünüz; – “Yıllardır kendimi, güya tanırdım; sanık ben, yargıç ben, hep aklanırdım. Şeytanı, en büyük düşman sanırdım; ondan da beteri Nefsimmiş meğer.” (Ekleyen: Dore) ne guzel düşünmüş sevgili Dore.
Şimdi size lere biraz kullanıcılarımızı anlatalım.

Rakipsiz sohbet

Şimdi sizlere rakipsizsohbet sitesi sakinlerini paylaşmak istiyoruz. Öncelikle Makara arkadaşımız dan başlayalım. Sağolsun vakit buldukça ziyaretimize gelir, sohbeti senlendirir. Kahve ister bahane sohbeti şahane…
Iyi ki varsın Makara teşekkür ederiz.

Blacksea_61 ben sizleri pek tanımasamda XparmiX tarafından hergun dinliyorum sizleri. Hoş geldiniz benim cici aileme. Iyi ki varsınız blacksea_61 ben arada userlerimizi anımsarım makalelerimizde. Umarım mahsuru olmaz bu güzelliğin.

Birde günler nickle arkadaş geliyormuş. Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar değişik değilmi? Bence de değişik ama eğlenceli.

Daimi userimiz Legend sağolsun hergün bir selam vermeden geçmez chat sitesinden. Bizimle sohbet etmek için uzun uzun kalmasada hergün uğrar cici sohbete.

Rakipsiz sohbet

Rakipsiz sohbet

Sohbet rakipsiz

RakipsizSohbet adresi olabilmek demek bizim için saygı, sevgi, hoşgörü ve anlayış demek. Peki sizin için sohbet Rakipsiz nasıl olur? Sizlerde güzel düşüncelerini bizimle paylaşmak isterseniz yapacağınız çok basit makalemiz altına burada sohbetrakipsiz diye bilir, hatta içinizden geçenleri yazabilirsiniz.

Allah kuluna üç şekilde cevap verirmiş öyle diyorlar; evet dermis önce, istediğini verir; yada hayır der, istediğinin daha iyisini verir; olmadı bekle der ve en iyisini verirmiş. Sizin dileriz Rabbim gönlünüzdekinin kat ve kat misli güzellikleri sizlere nasip etsin. Saygı ve sevgilerimizle…

Rakipsiz sohbet

Rakipsiz sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
872 okuma
2 Ocak, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?