Mutlu sohbet

Mutlu sohbet

Mutlu sohbet etmek demek mi acaba diye sordum kendime. Aslında yazacaklarım cok farklı şeyler degil. Hep bir övme çabası diyeceksiniz şimdi. Lakin bu makalede ne övme nede gömme yapmayacağım. Sadece sohbet siteleri içinde gördüklerimi paylaşacağım. Neler görüyoruz şimdi sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Mutlu sohbet

Konuyu şöyle ele almak istiyorum. Sohbet siteleri genel kullanıcıları mutsuz insanlardan oluşur dersem alınganlık eden olabilir. Ama öyle gerçekler acıdır. Reel sohbet hayatında mutsuz oluyor kimisi eşinden sıkıntılı kimisi anne ve babasından. Peki neden evlenince aşk bitiyor mu? Aslında her aşkın illaki bir katili oluyor. O yere göğe sığdıramadığınız aşık olduğunuz insan bir anda kayboluyor. Sonra hani bir laf varya bekara avrat boşaması kolay diye evet çokda yerinde bir laf aslında. Evlenmeden boşarım gider diyordun şimdi ne değişti? İnsan oğlu iste.

Birde eli boş sohbet edenler var. Bunlar boş gezenin boş kalfası dediklerimiz. Aslında işin aslı bir baltaya sap olamamış lakin, kendini sanki başarılı bir iş adamı göstermeye çalışanlar. Çok fazla gördüm ve hala görüyorum. Bir tane var mesela paranın kokusunu almaya görsün sohbet siteleri içinde. Ne yapıp edip o firsatı değerlendiriyor. Basarılımı diye soruyorsanız. Anladığım şu; hayatı sönmüş birçok insan giriyor mutlusohbet sitelerine mutlulukmu arıyor. Galiba evet biraz mutlusohbet etmek istiyor. Lakin edebildigi sohbet mutlumu umutlumu bilemiyorum.

Mutlu sohbet

Mutlu sohbet

Chat yap

Evet chat yap aslinda eskiden ederi olan bir isimdi. Bu sıralar chat yapmak tabiri raflara kalkti.
Reel sohbet bile chat yap dan daha fazla ses getirir oldu galiba. Dememiz oki;
Insanlar mutlu sohbet etmek istiyor umarim chat yap ile reel sohbet hayatlarından sorunlardan arınmış sekilde sohbet ederler. Temenni ve dileklerimiz iyi yönde umarız aradığınız reel sohbet chat yap ile sohbet siteleri içinden sizin seçilmiş bir adres olur. Hayatta hiçbirseyin sizden daha önemli değil, evlat dışında. Yavrularımıza bin canımız feda.
Bugün biraz fazla konu dışı seyler yazmış gibi görünsede inanın görünenler bunlar. Ben yazdım sizlerde umut ediyorum beni anladınız. Iyi sohbetler dilerim.

Mutlu sohbet

Mutlu sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.023 okuma
5 Nisan, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?