Muhabbet sohbet

muhabbet sohbet

Muhabbet sohbet deyince aklınıza ilk gelen şeyler nelerdir? Muhabbeti ve sohbeti, ganimet bilmelidir insan. Sohbetin üstünlüğü, bütün üstünlüklerin ve kemalin üstündedir çünkü. Güzel bir gülü, güzel bir geceyi, güzel bir dostu herkes ister. Önemli olan gülü dikeniyle, geceyi gizemiyle, dostu tüm derdiyle sevebilmektir. Sizlerde Cicisohbet.org da  derdinizi sevdircek dostlar bulabilirsiniz.

Muhabbet sohbet

Muhabbet sohbet ederken bir kimsenin kimliğini öğrenmek için soyunu sopunu sormaya gerek yoktur. İnsanın konuşması, cümleleri kurarken sık sık tekrar ettiği kelime ve ifadeler onu ele verir, ne olduğu hemen anlaşılır. Sarf edilen söz ve kullanılan uslüp insanın kişiliğini yansıtır. Bizler seviyeli sohbet edin diye sizlere cicisohbet.org u açtık.

Öyle konular vardır ki anlatan, konuyu enine boyuna açmakta bir sakınca gördüğünden, biraz kapalı yazar sohbetci. O zaman okuyan, yazanin ne demek istediğini anlamalıdır. Sohbet etmek güzel, hatta yararlıda olabilir. Bazen de susmak gerekir. Ben bu ara galiba onu çok yapıyorum. Neden dediğinizi duyar gibi oldum, insanları tanıyamıyorum artık çünkü.

Sohbet ve susmak

Ne kadar zit kavramlar degilmi? Çünkü konuşmak insanın başına bir takım işler açabilir yada sözüne yalan katmak zorunda kalır. Oysa susan kimse için böyle birşey söz konusu değildir. Iste bende tamda bu yuzden susuyorum ki, insanlarin kirlenmis ve yalan olan cümlelerine cevap vermeyeyim, inanmis gibi yalan söylemeyeyim istiyorum. Sohbet ve susmak bu yüzden.

Bazı sözlerde de sihir etkisi olduğu dahi söylenmiştir. Sözün insanlar üzerindeki etkisi çok büyüktür. Akıllıca söylenmiş sözler karşısındakini ikna eder, yumuşatır; işlerin olumlu yola girmesini sağlar. Sözün insanlar arasındaki ilişkilerde etkisi çok büyüktür. Muhabbet sohbet olsun sizler için  diye düşündük cicisohbet.org u seviyeli sohbet sitesi haline getirdik.

Sohbet etmek

Sizde sohbet etmek için muhabbet sohbet için şimdi www.sohbetiyi.org yada www.cicisohbet.org oda olmadı diosaniz www.masalsohbet.org sizler için açılmış en guzel yazılı sohbet sitesi dir. Bizden istenilen herşeyi yaptık verdiğimiz sözde durduk. Sizlerde dostluğunuzu kara günde bdostlugunuz, ailemizde bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. cicisohbet.org seviyeli sohbetin vaz geçilmez adresi…

Sevgilerle

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
798 okuma
2 Nisan, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?