Kanka sohbet

Kanka sohbet

Kanka sohbet sitesi makalesini neden yazıyorum. Okuyunca anlayacaksınız. Sevgili LsD bana guzel bir oyun oynadı, sohbet sitesi içinde. Bana biraz kızdı başka bir sohbet sitesi ne ziyarete gittim diye. Ardından ders vermek istemis sevgili aşkım. Gitmiş başka sohbet sitesi ne almış gelmiş üç beş kiz. Kanka kanka diyorlar, al dedi sana iki saatte kanka. Kızın biri dedi ki iki saatte mi, yoksa iki ayda mi, bakın hala celiskideyim. Şimdi siz ne düşünürsünüz sohbet eden dostlar? Bende aynı sizin gibi düşündüm. Acaba bir yalan mi söz konusu? Benden iki ay başka sohbet sunucusu na takılıp sakladı mi ? Ne dersiniz hangisine inanmak lazım sizce sohbet eden ler. Ben sevdiğine inanmayi tercih ettim. Hoş onunda belli bir açıklaması olmadı durum böyle diye. Ama sunu farkettim ben biz ayrilamiyoruz.

Neden dediğinizi duyar gibiyim. Neden LsD neden ayrilamiyoruz? Bunun yanıtını bir yorumla açıklarsin artik. Bilmem belkide baska sohbet sunucusu ndan kanallarında takip ediyordur. Taktı onüç yılıma napim insanlar sereflerini satmış ise sanal da. Günahı bana mi? Napim insanlar insan olduklarını unutup davraniyorsalar. Bak gördün iste benim huyumu reel de bile bana celme takmis kadını kiramadigimi. Napim bende sevmiyorum huyumu, sabah musty incildi diye üzüldüm mesela. Elimde değil işte. Ben hiç kötü düşünmem dusenseydim şimdi herşeyi senin gibi görme imkanım olurdu. Ben sadece hislerimle farkederim yanlısı, dogruyu.

Kanka sohbet

Kanka sohbet

Kanka sohbet

Demekki neymis kanka sohbet sitesi nde bir saatte bile kanka oluna biliyormus. Biliyormusunuz insanların ben yüzüne söyleyemediklerimi makale ile soyleye biliyorum. Ama arkasından konuşmak degil asla yanlış anlaşılmasın. Kişi biliyor hakkında düşüncelerimi. Sohbet sunucusu nda her cesit sohbet eden illaki bulunur. Kimisi cinsel sohbet ister, kimisi elit sohbet, kimisi kaliteli sohbet, aşk sa aşk, dostluk mu? En harikasi cici sohbet de. Belki sizde kanka sohbet sitesi nde aradığınız kanka yi bulabilirsiniz. LsD nin de kankalar kayıp bu arada. : )
Bende kanka getireceğim sohbet sunucusu na ama nerden olduğunu soylemicem.
Bu arada dostlar cinsel sohbet üzerinden bu günlerde saldırı yapan arkadaşım o identler i cokmu aradınız merak ettim. Cinsel sohbet yok dedim diye yapıyorsun anladık, ama beni böyle bezdirmek kolay degil demi ama. Neyse çok cenem düştü gene, identler midentler derken…
Ben saatlerce yazarım sıkılmam lakin sizler okumaya sıkılırsınız. Sanki hisseder gibi oldum identler nedir diye soranlar var. Bir makalede ele alırım açılımını.

Elit ve kaliteli sohbet

Zaman kaybetmeden sizde, cici sohbet e kaliteli sohbet elit sohbet için kanka sohbet sitesi ni ziyaretine gelin.

Kanka sohbet

Kanka sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
3.225 okuma
2 Ekim, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?