Haber sohbet

Haber sohbet

Haber sohbet sitesi cici sohbet ile simdi sizlerle. Güncel haberleri sizinle paylaşmak ve güncel sohbet etmenin tadına varmak isteyen herkesi haber sohbet sitesi içinde bir araya topladik.
Bakin biz sohbette neler paylaştık isim vermeden paylaşılan bir haber mesela eşinin tecavuzcu oldugunu öğrenen kadın bosanma davasinda istedigi bir milyon yüz bin liradan vaz geçip sadece boşanmak istediğini söyledi. E haklı elbette adam tecavüzcü ve üstelik eşinden sakli iki yabancı uyruklu kadından iki cocugu oldugu çıkmış ortaya. Üstelik düğünde taktiği altınlar bile sahte cikinca, haklı olarak o adamdan kuruş alsa nolacak yine sahtesini bulur demistir. Valla sohbette haber sitesi ailesi olarak ağlayalım mi gülelim mi bilemedik. Siz ne diyorsunuz peki cici sohbet edenler? Sizlerde bu sohbette olsanız ne düşünür dunuz.
Bu arada bedelli askerlik bekleyenler size de haberimiz var. Iyimi dersiniz kötümü bilmem bedelli askerlik günden aşağıya düşmeyecek mis Recep Tayyip Erdoğan açıklamış. Ben hala karar veremedim dostlar bedelli askerlik iyimi kötümü yada o sahsa asker denir mi? Vatan görevi askerlik ama işte bedelli askerlik de askerlik sayılır oldu.

Haber sohbet

Haber sohbet

Haber sohbet

Sohbette haber sitesi sakinleri selfie selfie diyoruz. Bir selfie diyende binlerce voltluk elektrik tellerinin üzerine düşüp bir saat asılı kalmış. Galiba bir saat boyunca selfie demis. : )
Çin de polis memuru örnek davranışla nehre düşen cocugu son anda kurtardi diye mansetler cikarken. Turkiyede baba kızını öldürdü diye haberler çıkıyor. Yada aldatıldığını öğrenen bir kadının üç yasinda bir yavrunun yanında kendisini asma haberi çıkıyor.  Tarihi geçmiş makyaj malzemesinden kör kaldi haberleri belirtiliyor. Peki haber sohbet sitesi sakinleri neden türkiye örnek olamıyor.
Türkiye de neden yok örnek eşler? Neden yok örnek işçiler? Neden yok örnek anne babalar? Neden yoklar bitmeyecek ama gerçek boyle. Bedelli askerlik, selfie, güncel sohbet ile sohbette haber sitesi keyfinde.

Haber sohbet

Haber sohbet

Sohbette

Bu sohbette hersey mümkün elbette kiminle? Sizinle… Bu sohbette haber sohbet, güncel sohbet, cici sohbet, ne ararsanız hepsi bir arada www.cicisohbet.org da adımız sohbetimiz gibi cici. Sizlerde cici sohbet e gelin sohbetin keyfi nasil çıkar görün. Haydi zaman kaybetme sende katil bu sohbette herşeye.

Haber sohbet

Haber sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
812 okuma
25 Temmuz, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?