Duygu sohbet

Duygu sohbet

Duygu sohbet sitesi şimdi yepyeni haliyle siz sohbet sevenler için açılmış bir sohbet odası.
Bu sohbette aşk dürtü veya duygu değildir, ama bazen bunca yükün üzerine herşeyi minnacık bir “peki “ye sığdırmak olabilir. Oluşan duyguların kendi kendine ölmeyecek olduğu da garanti aslında bu sohbette bile olsada o aşk in bir katili elbette vardır. Hayat bir döngü şeklinde ilerliyor sanal sohbet yada reel sohbet farketmez, insan aynı insan sonuçta. Ama elbette sanal sohbet diye nasılsa bir reel sohbet im yok diye düşünerek davranan insan da çok fazla var. Yaşanmış birsey sohbet odası nda bir kelimenin kararınızı, bir duygunun hayatınızı, bir insaninda sizi degistirebilmesi.
Sizlerde bu duygu sohbet sitesi nde duygularınızı kontrol edin, yoksa duygularınız aşk ile sizi kontrol edebilir… : )

Duygu sohbet

Duygu sohbet

Duygu sohbet

Bu sohbet adresi nde Duygular acılarla bilenir, kahkaha ile de final yaparlar. Karadeniz sohbet sakinleri daha iyi bilir ki, Duygular dalgalar gibidir, karadeniz gibi hırçın; gelmesini engelleyemezsin, ama hangisinde sörf yapacağını sen seçersin. Karadeniz sohbet ile duygu sohbet sitesi bir şahane. Burada her bir coşku şeytan ile pazarlık etmek demek. Sizlerde Aşkın en acımasız yanı; Ağzından çıkmaya cesareti olmayan sözlerin, yürekte fırtınalar koparmış halini burada tanıyabilirsiniz. Bu sohbet odası bana Can Yücel in sözlerini anımsattı.
Anladım ki aşk; her iki tarafı da mağdur eden, yürekte izinsiz gösteri yapan mutluluk karşıtı bir eylem. Demiş Can Yücel doğru aslında aşk her yerde aşk çünkü. Sanal sohbet ile de reel sohbet ile de aşk aynı yerde kalbimizde yaşanıyor. Can Yücel in güzel sözleri var aşk üzerine.
Ben aslında alıştım sanal da güven kaybı yaşamaya ama güvenmemek gerektiğini her defasında unutuyorum galiba. Ama artık hayallerim suya düşecek diye kaygılanmıyorum. Çünkü, onlar düşe düşe yüzmeyi öğrenememişler.

Duygu sohbet

Duygu sohbet

Şunu unutmayın sohbet adresi arayan dostlar!
Sen kendini biliyorsan, hakkında kim ne derse desin bu sanal sohbet de. Bilin ki; kendini bilmezlerin söyledikleri anlamsızdır. Unutmayın; sanalda gereksiz eleştiri sadece gizli hayranlıktır.
Reel sohbet de ne isen sanal sohbet de o olmaya davet ediyoruz…
Sizlerde Duygu sohbet sitesi ile karadeniz sohbet deki dostların dalgaları gibi hırçın yada ılımlı nasıl olursanız kabulumuzsunuz yeter ki gerçekten neyseniz o olun!

Duygu sohbet

Duygu sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.211 okuma
5 Ekim, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?