Bursa sohbet

Bursa sohbet

Bursa sohbet sitelerinde Bursalilarin dediği gibi Kapalıçarşı’da esen tatlı meltemin yüzüme vuruşu ne güzeldir. Tophaneden, yağan karı izlerken duygularımla olurum pir. Çiçeklerin altın saçar, aşk aşık olmuş sana, Sana düşman olana olurum bedhah. Diyenler Bursa sohbet siteleri her duyguyu sizlere gösterebilecek bir sohbet sitesi. Gerekse aile, gerekse dost, gerekse aşık, gerekse arkadaş bulabilirsiniz. Www. Cicisohbet.org farkıyla elbette herşey mümkün.
Toprağı, güneşi, havası, iklimi ile sen harikalar abidesi… Bin kere maşallah ki bütün güzel sıfatlar sana helaldir ana sütü gibi. Sen baharın, çiçeklerin, kelebeklerin mekanısın; korksun siyahlar. Türkler bir cennet oluşturup adını Bursa koymuşlar. Ne guzel ithamlar Bursa için sizlerde duygularınızı paylaşmak için ve memleketlinle tanışmak için www.cicisohbet.org sohbetin adresine hemen giriş yapıp hos bir nick almayı ihmal etmeyin.

Bursa sohbet

Gel be gel işte. Küfrüm tövbeme karışsın, aklım fikrime. Öyle bir gel ki bana nefes nefese… Cemal Süreya ne güzel demiş sizlerde cicisohbet.org adresine gelin nefesiniz nefisinize karışsın.

Bursa sohbet de Kulaklarım duymak istiyor, bugün hala, o güzel sesini hayat sensiz geçmiyor. İstiyorum artık sevgini. Diye haykırmak isteyebilirsiniz ruh ikizinizi sizde bulabilirsiniz.

Bursa kestanesi

Şu Bursa’nın Kestanesi
Şu Bursa’nın kestanesi
Okka tartar beş tanesi
Annesinin bir tanesi

Ağam içmedi bu demleri
Yar sitemleri
Paşam içmedi bu demleri
Yar sitemleri

Yağmur yağar yer yaş olur
Aşka düşen serhoş olur
Dilim söyler bir hoş olur

Ağam içmedi bu demleri
Yar sitemleri
Paşam içmedi bu demleri
Yar sitemleri

Hüseyin Günyüzlü
Bilecikli bir dost ne güzel yazmış bursa kestanesi siirini bende cok severim sahsen kestane sekerini. BURSA SOHBET SEVENLER Hayatınızın değişmesini sağlayan en büyük şansınız hangisi? Yada Denemekten çok memnun kaldığınız ama tekrar yapmak istemeyeceğiniz şey nedir? Benzeri bircok soruyu tartisabiliriz biz bu sohbet sitesinde
Doğduğunuz yerde insanların yaptığı en garip şey ne?
Her bölgenin kendine has garip bir özelliği elbette vardır. Ayrıca bu soru sayesinde dünyanın çeşitli yerlerinde gizli kalmış sırları da öğrenebilirsiniz. Sizde bunun icin www.cicisohbet.org adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Sevgilerimle Liva

Bursa sohbet

Bursa sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.369 okuma
16 Nisan, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?