Ağrı sohbet odası

Ağrı sohbet

Ağrı sohbet odası www.cicisohbet.org kaliteli sohbet ve elit sohbet farkiyla şimdi sizlerle. Ağrı da yaşayan olun yada olmayın. Memleketeniz ağrı ise yada agrida okuyor, görev yapıyor olabilirsiniz. Sizde Dil, Din, Irk ayrımı yapmaksızın belirli kurallar dahilinde düşüncelerinizi özgürce ifade edebilirsinisiniz…
Dünya’nın her yerinden chat sitelerimize bağlanan kullanıcılar ile birlikte büyümeye devam etmektedir.
Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık yalnızca bilgisayar üzerinden mirc programı ya da web tabanlı olarak konuşmak zorunda da değilsiniz. Şimdi herşey mevcut sohbet sitesi olarak her yolu olusturduk. Www.cicisohbet.org ailesi siz kullanicilarini düşündü.

Ağrı sohbet odası

Ciddiliğin fazlası nefret doğurur, merhametin fazlası da otoriteyi azaltır. Diye düşünerek disiplin içersinde harika bir ekip olusturduk. Ağrı sohbet odalası olarak. Chanserv ekibi başına CaT arkadaşımızı koyduk. Yanına yoSun arkadaşımızı yardımcı verdik. Nick serv ekibinde Rokko ve Eychin var. Sunucumuz genel sorumlusu sevgili Saw ve onun yardımcısı Majezik. Bazlama ve More kayiplarda bu ara More biraz alınganlık yapıyor. Bazlama ise biraz dik başlı. Ama hepsi çok harika insanlar. Sohbet odaları biraz düşündürmeye başlamadan bu aralar. Ben Liva sunucu sahibi olarak seviyorum ekibimi. Bazen kizariz, bazen kirariz. Benim bu ara psikolojim pek iyi olmasada zararın neresinden dönersek kâr diyorum. Bazen hiç konuşmuyorum bazen de aksine cok cenem düşüyor. Bilmem belki de sevilmiyorum biraz geçimsizlik var bende kabul ediyorum. Çünkü disiplinin tek yonetici de kurulduğunu düşünüyorum. Buradan www.cicisohbet.org ekibime sesleniyorum ben sizleri herseye rağmen seviyorum. Tüm sanalın bana vermiş olduğu güvensizliğe ragmen, ben sil baştan güvenmek için çabalıyorum. Sizlerinde katkısı ve emeği için çok teşekkür ediyorum.

Ağrı chat

Ağrı chat, ağrı sohbet odası fark yaratmayı ve değişik kalemde makale yazmayı seviyorum. Alışa gelmiş şeyi herkes yapıyor, önemli olan ağrı chat de aile olduğumuzu hissettirebilemek. Kaliteli sohbet ve elit sohbet adresini güzel taşıyabilmek. Ama biliyormusunuz yine de dost kazığı yemeye devam ediyoruz. Akıllanmadı DOKUNMAYIN ne desek bos bildigini okuyor kazık degil diyor ama, görmediği attığı en büyük kazik aslında. Ağrı chat de Bluesea eski makalemizden hatırlarsınız nickini, bazen görünen dost bile farkında olmadan incitir insanı. BedirhaN giderken bana birşeyi hatırlattı, onca yıl tanısandan iktidar tek kişiliktir. Sakın ola gereğinden fazla güvenip sensin deme kimseye. Niye böyle bir makale yazdığıma gelirsek, belkide artık etrafımda dertlesek kimse kalmadığından. Yine çok yazdım evet sevgili sohbet edenler herşeye rağmen seviyorum. Sizde herşeye rağmen sevmek için www.cicisohbet.org da sohbet edin.

Saygılarımla Liva

Ağrı sohbet odası

Ağrı sohbet odası

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
927 okuma
22 Nisan, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?