Sohbetteyiz

Sohbetteyiz

Sohbetteyiz adresinden herkese merhaba!
Şimdi konumuzu biraz farklı ele almak istiyorum. Neden mi? Emek hırsızlığı yapan birçok sohbet sitesi var. Kendimden bildiğim bir konuyu paylaşmak isterim.

Bundan yıllar önce yetkili olarak görevde bulunduğum zurna.net chat adresi için paylaşacak olduklarım.
Onca yıl vakit geçirdiğim hatta gece gündüz demeden sohbette bulunduğum zurna.net anlamadan dinlemeden beni emek hırsızlığı ile suçlarken, şimdi benim açtığım sunucuya içimdeki dost dediklerime gerçekte emek hırsızlığı yapıyor diye kızıyorum. Lakin büyük bir fark var aramızda. Beni düşünmeden harcayanlar şimdi uzaktan izlemeye mahkumlar.

Ben emek hırsızlığı yapmadım, hatta hala da sunucumuz içinde birisinin emek hırsızlığı ile user getirmesine asla izin vermedim. Sadece diyorum ki beni hic mi tanımadınız?
Ama bir kez daha sohbetederiz chat adresi bana öğretti bu sanal da dostluk değil çıkar ön planda olduğunu. Ben çıkar için hiçbir zaman dost satmadım. Onca şeye rağmen, onca darbeye rağmen ben kendime yakıştıramadım çıkar düşünerek davranmayı.
Peki bu başarı mı, yoksa bir başarısızlık mı? Cevabı siz cici sohbet ailesi versin.

Sohbetteyiz

Sohbetteyiz

Sohbetteyiz

Ben bazen sohbetederiz sohbet sitesini övdüm. Bazende bilerek gömdüm. Insan sevdiklerini ya överken yada gömerken severmiş.

Ben artık canınız sağ olsun diyemiyorum ne zurna.net için nede sohbetederiz için. Canınız sağ olsun derken kalbimin deniz, dilimin kıyı olduğunu unutmuşum. Denizde ne varsa kıyıya o vuruyormus.
Güzel bir söz var herkes bilir. Verilen değerin karşılığını almıyorsan, gördüğün değeri verki; herkes yerini bilsin. Ben bunu ne aşk da ne dostlukta başaramadım. Bence bu bir kazançtır, çünkü hep kazanan ben oldum. Gerekse dost olarak, gerekse aşk için, geçmişimde olan herkes bir özür ile hala karşıma çıkabiliyorsa; bu benim affetmeyi bilmemdendir.

Etrafımda artık yok diye düşündüğüm insanların bile beni takip ettiklerini farkettim. Sinsi sinsi nick ardına saklanıp sunucuya girdiklerini farkettim.
Ben etrafımda bu sohbette çok insan istemedim, sadece insan olsunlar istedim. Onun içinde hep eledim.
Bu aralar cici sohbet chat adresinde öyle masum durduğuma kanmayın sakın! Şafak karanlık olsa da firarım yakın. Şimdi bu sözümü sakın yanlış anlama gönlümün efendisi sözüm sana asla olmadı, sözüm akrep_krallarına.

Uzun lafın kısası makbuldür. Bugün fazla söze gerek yok. Öyle bir toplum olduk ki; birbirimizi yargılamaktan sevmeye zaman bulamıyoruz! O yüzden yargılamadan sevebilmeniz için sizleri cici sohbet ailesi ile tanışmaya davet ediyoruz.

Sohbetteyiz

Sohbetteyiz

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.103 okuma
19 Aralık, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?