Sohbet yıldızı

Sohbet Yıldızı

Sohbet yıldızı makalemizden sohbet mekanı sonrasında tekrar merhaba.
İşte ilham bu her an, anı tutmuyor. Bakın şimdi aklımdan daha başka şeyler geçiyor. Oysa sohbetyıldızı makalesini dün yazarken ve kapatırken kaldığım yerden devam etmeyi ümit etmiştim. Şimdi ise bağımsız düşünceler birbirini kovalıyor beynimde.
Mesela erkekleri anlama sanatı yazım diyorum. Malüm erkekleri anlama sanatı dendiği kadar karışık ve anlaşılmaz.

Sohbet odaları vesile olsada erkeği tanımanıza aslında onları anlamak kadınların istediği kadar basit değil. Google da arama rekorları haline gelen, kadın ve erkek aramaları sebebi galiba bu makale isimleri üretişim desem de inanmayın. : )
Çünkü sebebi de bir erkek. Benim hep anlamaya çalıştığım, lakin bir seviyor bir sevmiyor dediğim bir erkek.
Kadınların istediği sevildiğini hissetmektir. Erkeğin istediği nedir peki?
İste tamda burada erkekleri anlama sanatı devreye giriyor. Herkes o sanatı icra edemiyor.
 Ramazan sohbet günleri içinde bahsettiğimiz konuya bakın hele. : )
Ardından güzel bir makale adı buldum bakın. Ramazan sohbet günleri not aldım. İslicem bu konuyu. İsmi biraz uzun ama olsun. Daldan dala konuyorum ki ardına yazacaklarımı aklımda sıralıyorum.

Sohbet Yıldızı

Sohbet Yıldızı

Sohbet yıldızı

Sohbetyıldızı makalesi sonrası takibi bırakmayın. Ardından belki güldüren belki ağlatan belkide daha güzel makaleler yazacağım. Hatta aşk hikayeleri işlemeyi düşünüyorum. Bakalım zamanım olursa elbette.
Neler mi yazacağız, erkekleri anlama sanatı başta olmak üzere, erkeğin istediği yada kadının istediği ile ilgili bir karşılaştırma. Sonrasında Ramazan sohbet günleri unutmamak lazım ki malum o günleri geçiriyoruz. Ve benzeri birçok güzel makale ile sohbet mekanı , cici sohbet , sohbet iyi , masal sohbet is birliği ile sizlerle birlikte olacağız.
Benim dilimden düşecek cümleler daha yazmakla bitmezken, eee. sizlerde sessiz sessiz bunları okurken. Sizlere de makale yazma tiyoları vermiş olalım.

Wq umut arkadaşımızın dediği gibi değil lakin makale yazmak. I yada i ye de dikkat gerekiyor. U yada ü yede dikkat lakin noktalamayıda yerinde yapmalısınız.
Ozaman google sizleri sever ve önlere taşır. Bakın bu makale yazma tiyoları herkes tarafından paylaşılmaz kıymetimi bilin okurlarım olurmu? ; )

Şimdilik neşeli günümden sohbetyıldızı adına bu makalemden veda ederken sizler de yeni bir sohbetyıldızı makalesini sohbet mekanı masal sohbet cici sohbet sohbet iyi takibiyle okuyabilirsiniz. Şimdilik esen kalın.

Sohbet Yıldızı

Sohbet Yıldızı

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.081 okuma
8 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?