Dedikodu Sohbet

Dedikodu Sohbet

Dedikodu sohbet odaları güzel bir merhaba ile başlıyor yeniden sözlerine. Bu makale yazmama sebep olan bir arkadaş var aslında. Sabah bir arkadaşıma bakmak için girdim cici sohbet sitesine. Lakin gözüm hoş geldin beş gittin derken bir sohbet eden sözlerine takıldı.
Israrla burası dedikodu sohbet odaları değil diyordu. Peki nedir burası diyince cinsel sohbet sitesi olarak girdiğini söyledi. Öncesinde de Aslı diye bir arkadaşı özele davet ettiği için uyardım kendisini. Genel sohbet ederken kurallar geregi özel sohbet için davet yasak diye. Akabinde burası dedikodu alanı değil. İşte sırf bu yüzden yurtdışı sohbet edenler onların çocukları daha bilinçli.
Bu cümleye karşılık tam evet diyecektim ki, cinsel sohbet sitesi aramasından karşımıza çıkmış bir user olması aklıma çalındı. Ve cümlelerime devam etmeden kestim ve dedimki evet burası bir chat sitesi burada her sohbet olur. Lakin cinsel sohbet sitesi arıyorsanız, #cinsellik kanalımız mevcut sadece bot var. Botla sohbet edersiniz dedi bir operimizde.

Dedikodu Sohbet

Dedikodu Sohbet

Dedikodu sohbet

Burası bir chat sitesi her telden muhabbet edilir burada. Lakin ben her zaman diyorum cinsel sohbet sitesi arayışına karşıyım.
Gerçek hayatlarında başaramadığınız bazı şeyleri, neden her telden muhabbet ederken yapmaya çalışıyorsunuz.

Şimdi gelelim dedikodusohbet sitesine geçen gün genel sohbet edilirken gözüme birşey ilişti. Sevgili Chilek nede çok seviyor dedikodu etmeyi. Genel sohbet içinde öyle dedikodu eden birisi, acaba özel sohbet ederken napıyor düşünemiyorum.

O evli çocuklu bize ne? Karısı bilmiyor, kocası bilmiyor bizene. Herkes kendi namusunun bekçisi. Bize neki sevgilisi varmış, hatta on tane birden kadınla özel sohbet ediyormuş, yada erkekle farketmez. Herkes haddini bilecek!

Açık konusayım mı?

Suan sohbet ederiz konu olmayacak, arada gönüller bağ olmayacak Chilek gibi userleri açık söylim barındırmam.

Ah bu chat siteleri sevenler, sohbet siteleri anlayışınız insanları yargılamak olmamalı. Şunu unutmayın, Irc bir bağımlılıktır. Giriş kapısı vardır, lakin çıkış kapısı yoktur. O yüzden birilerine laf ederken kendi geleceğinizi düşünüp edin. Her telden muhabbet ederken dedikodusohbet dozunu kaçırmayın yeter…

Dedikodu Sohbet

Dedikodu Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
895 okuma
6 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?