Sohbet evi

Sohbet evi

Sohbet evi nasıl bir yer? Birazcık sizlere bahsetmek istiyorum. Aslında heryer bir sohbetevi bizler için. İnsan yeterki hoş sohbet etmek istesin. Zaman zaman hepimiz darda hissediyoruz kendimizi ve ozamanlarda söyleşi etmek istiyoruz. Çünkü insan oğlunun derdi paylaştıkça azalır. Bundan bir seneden fazla bir süre önce sohbetevi diye bir makale yazmıştım. Çılgın sohbet sitesi için.
Nedenini hemen arz edelim. Çünkü crazysohbet o dönem benim yönetimim altındaydı. Aslında useride şahaneydi. Şimdi ban yemiş olsada crazysohbet o dönemde dost dediklerimizi hatta düşman dediklerimizi bir arada barındırdı. Yüzsüzlük diz boyu naparsınız.

Sohbetevi diye bir yer vardı eskişehir sohbet sevenler hatırlar. Çılgın sohbet sitesi hatırlatmıştı bana o günleri. 7/24 kesintisiz chat yapıyorduk galiba sebebi o.
Genç yaşlı hepsini barındıran bir yerdi. Aslında ben hep şaşırdım nasıl olurda her yaştan geçinen misafirler ağırladı sohbetevi diye. 7/24 kesintisiz sohbet crazysohbet sitesi geçmişi hatırlattı.

Sohbet evi

Sohbet evi

Sohbet evi

Öyle güzellikleri vardı ki, kimi tavla oynardı, kimi okey, kimisi sadece sohbet ederdi. Bazen çoçuk gibi olurduk isim şehir oynardık. Hiç boş görmedim ben orayı. Hep doluydu, bizler yere bile oturduğumuz zamanları biliriz.
Şimdi sohbet evleri 7/24 kesintisiz chat imkanı ile tavla, okey yok ama her dilden ve dinden kullanıcı barındıran. Eskişehir sohbet sevenler belkide özlemini giderir diye çılgın sohbet sitesi olan bizimle mümkün. Lakin atlamayalım crazysohbet sitesi geçmişi bana sohbet evleri hatırlatan eski söyleşi dostlarımızı bir başka makalede ele almak ümit ederek. Bu linke tıklayarak eski crazysohbet sitesi geçmişi ekibini hatırlaya bilirsiniz.
Zaman su misali akıp giderken sizlere bir okey keyfi, tavla keyfi yaşatamasakta. Oyun kanallarında eğlence taddırarak yarışma zevkine vara vara söyleşi edebilirsiniz.
Ama sakın da takip etmeyi bırakmayın çünkü daha çok yazacaklarımız var…
Sende katıl hoş sohbet etmek için aramıza…

Aradığın adres burası, artık sohbet evleri kültürü 7/24 kesintisiz chat imkanı ile devam ediyor. Lakin aklımın kenarında iyi bir mekan adı diye duruyor. Bir yer açarsam nasıl bir mekan olursa olsun sohbetevi güzel olur ismi…

Sohbet evi

Sohbet evi

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
871 okuma
5 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?