Özlem sohbet

Özlem Sohbet

Özlem sohbet ile en kaliteli sohbet edebilmek için elit ve kaliteli userleri tercih ediyoruz. Bazen olmaz diyemiyoruz her meyvenin eksisi nasıl varsa bizim userimizinde arada da olsa kötü olanı oluyor. Lakin bu demek değil bir çürük elma için bir posette olan tüm elmaları atalım.
Evet konumuz userlerimiz olsun. Yada yetkililerimiz. Nicksiz bahsedelim ki sonrasında şikayet almayalım.
Sohbet ederiz ile bir sohbet sunucusu olduk. Masal sohbet cici sohbet sohbetiyi yada sohbet mekanı ve sohbet ederiz hep bir aile halini aldık. Aile olduk, oldukta zaman zaman sorunlar olmuyor diyemiyoruz.
Her kafadan çıkabiliyor bazen sesler, bazen küfredenler oluyor, bazende cinsel sohbet için özellere gelenler. Başlarda yoktu elbette cinsel sohbet kanalı lakin şimdi hangi kanallar yokki. : )
Birde özel sohbet severler var tabiki. Genel sohbet yetmiyor, özeli olmayan birçok kişinin özelinde olup özel sohbet severler . Aslında sohbet sunucusu sohbet şekilleri içinde en güzelidir genel sohbet lakin insanların tercihi söz konusu işte.

Özlem Sohbet

Özlem Sohbet

Özlem sohbet

Birde aklıma geldi bak, Özel sohbet diyince. Bazen insanlar ikili ilişkilerini saklamayı tercih ediyor. Bakın onu hiç anlamıyorum. Sebebi nedir diye hep düşünüyorum, lakin sebep benim için evli oluşu bekar oluşu değil diye düşünüyorum. Saklanıyor ki arka planda dönenler ne neticede bakalım.
Yani benim düşüncem elbette bu yönde.

Dolayısıyla genel sohbet tercihim özelim olan harici özel sohbet sevmiyorum. Sohbet sunucuları malum iki kelam ediyorsun karşındaki kendini sevgilin zannediyor. Yada senin olana ileri geri konusuyor.
Şimdi diyeceksiniz ki isyanın başına gelenlerden birtek ben değil. Geçen bir sohbet seven dostum anlattı. Aynı şeyler insanlara değer verdiği için gelmiş başına. Hak revamı tartışılır.
Bu arada ben nickler bay mı bayan mı seçemez oldum. Bayan sanarken erkek olduğunu öğrenip şaşırıyorum. Yada erkek sanıyorum bayan çıkıyor.
Kimisi de nicki gibi kişilikte görünme cabasında. Neden acaba diyeceksiniz. Oyle bir yapıya sahip birisi gelip yazmaz özele. Hiç kale almaz öyle ders verir. Benimle hg harici muhabbete girme gibi bir cümleyle özeline gelmez.
Gene fazla uzattım galiba özlemsohbet dedik nerelere gittik. Şimdilik esen kalin, sohbet sunucuları ile takipte kalın.

Özlem Sohbet

Özlem Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.032 okuma
12 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?