Kaliteli sohbet

Kaliteli sohbet

Kaliteli sohbet sitesi nde sohbet eden herkes in işi gücü yokmu dediğinizi duyar gibiyiz. Elbette bütün bireylerimiz is güç sahibi. Fakat sohbet odası nda sohbet seven insanlar boş vakitlerini bizimle sohbet ederek değerlendiriyor. Elbette neleri görüyoruz. Sevgisiz kalmış, öfke ile büyütülmüş insanlar. Kendisine bay yada bayan uygun eş arayanlar. Cinsel sohbet etmek isteyenler. Fedakar anneler, babalar, insan avcısı olmuş aşk okları atanlar. Aşk açısı çekenler. Daha sayamadigimiz bir çok insan çeşidi diyebiliriz. Önemli olan hepsini bir birey bakış açısı ile değerlendirebilmek. Bazen duyduğumuz olaylar o kadar şaşırtıyor ki iki kelam edemez hal alıyoruz. Kaliteli sohbet sitesi içersinde cok bilgili insanlarda karşımıza çıkabilir. Bazen kendimizi zavallı biri olarak görüp kahrola biliriz. Bazende karşınızdakinin cinsel sohbet arayışını hissedince kacabiliriz. Ama bu sohbet odası nda güler yüzü ve sabrı biz yönetici leri olarak asla elden bırakmıyoruz.

Kaliteli sohbet

Kaliteli sohbet

Kaliteli sohbet

Sohbette bulunmus tecrübeli arkadaşlarımızda bilirler ki kimseye ön yargı ile yaklasmamaliyiz. Biz kaliteli sohbet sitesi nde ön yargıları cope attık. Bizce bir bireye yapilbilecek en büyük hakaretlerden birisidir ön yargı. Biz sohbet odası olarak bizlere yapılmasını istemedigimiz bir şeyi başkalarına yapmamayı ve olabildigince yaptırmamaya çalıştık. Cinsel sohbet seven dostlara gelince onlarada saygı ile yaklaştık.Bizler kaliteli sohbet ederken haber sohbet ile haberler i aldik. Haberler demisken…

Haber sohbet odası ndan güzel birşey okudum. Yillar evvel esini kaybetmis bir adam ve hergun ayni saatte esinin fotosuyla sahil kenarına gidip onu animsiyormus. Ne güzel sevgisi bitmeyen bir bey bu haber sahibi ülkemiz italya gaeta dir. Bende biran haber sohbet odası nda soylenince Türkiye sanmistim… Ama nerde güzel Türkiye mizde boyle erkekler. Bizim ülkemiz de eşini kaybeden beyler yedisinden sonra eş aramaya başlıyor. Aslında evet yargılamak mi sayılıyor bu bende bilmiyorum. Kanımca yargılamak degil düşünce belirtme ama anlayış sekline göre değişir. Ama şunu da düşünmek lazim kimsenin ne durumda oldugunu bilmeden asla ve asla yorum yapmamalıyız. Birgun hakkında yorum yaptığımız mesele basimizada gelebilir, belki aynı seyi yapmak zorunda kalabiliriz. Haber sohbet odası kaliteli sohbet sitesi imkani bir arada simdi nerde mi? Tabiki Www.cicisohbet.org da.

Kaliteli sohbet

Kaliteli sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
985 okuma
1 Ağustos, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?