Kadın erkek ilişkileri

Cicisohbet.org kadin erkek iliskileri

Kadın erkek ilişkileri sohbette nasıl olmalıdır diye düşündüm biraz. Sohbet denilince aklınıza gelen hemen aşk, meşk değilmi? Aslında evet günümüz şartlarında kadın erkek sohbet ederken bile birbirlerine bağlılık oluşturuyor. Yani kısacası ilgi duymaya başlaya biliyor. Kadın erkek ilişkileri cicisohbet.org da sizlere en güzel haliyle sergileniyor.
Ama sakın ha her sohbet aşkla biter diye dusunmeyesiniz. Kadın erkek ilişkileri öyle düşünüldüğü kadar da basit değil. Bazen bir bakarsınız çok yakinsinizdir. Ayriniz, gayriniz yoktur. Hatta herşeyinizi paylasirsiniz. Sadece dostsunuzdur ama. Bazen aşk yerine dost kalmak yarar insana.
Kusursuz arkadaş aramak demek, dost edinmeyi istememek demektir. Sizlerde sohbette kusurlariyla kabul edip dost edinin. Örneğin; ben Uhudu, Redkiti, wqyu, daha adını sayamadigim birçok insanı kusurlariyla kabul ettim. Eminim ki onlarda beni kusurlarimla kabul ettiler. Biz hepimiz cicisohbet.org sohbetiyi.org ve masalsohbet.org da bir aileyiz.

Kadın erkek ilişkileri

Bazen kalp kalbe gelirsin, bazen de tersi olur. Ama biliyor musunuz? Sohbette eğer herkes arkadaş sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada arkadaşlık kavramı kalmazdı. Hayat bu gerekse sohbet siteleri, gerekse reel hayatımız hepsi ama hepsi ayni. Kadın erkek ilişkileri de birbirinden farksız. Dikkat etmek gerek karsindaki insanı seçerken güvenip paylaşıp, sonradan başkasından duymaktansa, uzak kalsın demek daha mantıklı geliyor bazen.

Sizler sohbetiyi.org ve cicisohbet.org masalsohbet.org sohbet sitelerinde;
Ücretsiz ve hızlı erişim,
Üyeliksiz sohbet odaları aksiyonu,
Birbirinden farklı oyun kanalları,
Dinamik yönetici kadrosu ve güler yüz,
Anında iste ve dinle #Radyo farkı..
Sizler için kaliteli sohbetin tek adresi seviyeli sohbetcileriyle sizlerle.

Kaliteli sohbet

Kaliteli sohbet için isterseniz sohbetiyi mirci ile isterseniz google play uygulamasıyla Masal sohbet yazın sohbetiyi uygulamasını indirin. Ister akıllı cihazlarinizdan, isterseniz bilgisayarınızda. Nasıl isterseniz ulaşım sağlamaya bilirsiniz. Cicisohbet sohbetiyi ve masalsohbet kaliteli sohbet farkıyla sizlerle. Üstelik iyifm radyosuyla cicifm farkıyla radyo dinleyebilirsiniz. Sohbet sitesine gerek kalmadan bile iyifm radyomuzu cicifm farkıyla dinleye bilirsiniz.

Kendine yeni heyecanlar arayan bayanların yanı sıra kamuda çalışan beylerde sıkça ziyaretçimizdir.
Chat siteleri bedava kayıt olun ve nickiniz size özel olsun!
Sitemizin Amacı; huzurlu ve güven dolu bir sohbet ortamı yaratmak ve bunun için elimizden gelen tüm gayreti göstermek için çalışmalar yaparız. Cicisohbet, sohbetiyi, masalsohbet odalarımızda adminler ile sohbet güvenliğini ve kalitesi arttırırız. Sen sevgili sohbetci kaliteli sohbet etmeye ne dersin ?

Kadın erkek ilişkileri sohbet girişi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.264 okuma
27 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?