Hoş sohbet

Hoş sohbet

Hoş sohbet sitesi nde cicisohbet yalnızların rıhtımı sohbet ile tanıştırdı sizleri. Hepiniz kendinizce haklısınız ki en kolay şey insanın kendisini aldatmasıdır bu sohbet sunucuları icinde, çünkü bir insan genellikle istediği şeyin gerçek olduğuna inanır. Sizler sevgili sohbet sevenler kendinizi aldatmak yerine gerçek sohbet ile www.cicisohbet.org da sohbete gelin.

Önemli olan, söylenenin ne olduğu ya da nasıl söylendiği değil, nasıl anlaşıldığıdır yazılı sohbet sitesi nde. Burada en çok hoşumuza giden insan kendimize benzettiğimiz insandır. Sende ruh ikisini bulabilirsin bulmak için de cicisohbet e gelebilirsin.

Bu yazılı sohbet siteleri nde sunu öğrendik yıllar önce  Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazimmis. Bazende susmak gerekir herşeye. O zaman susmak, söylenen bir sürü sözden çok daha fazlasını ifade eder.

Hoş sohbet

Biz bu chat sunucuları nda bizim mekan da kurduk. Insanlar bizim mekan da hatalarını mutluyken değil ancak mutsuzken anlayabiliyor. Bizler eski sohbet sevenler rastgele bir doğruya ulaşmaktansa, yöntemli bir çabayla yanlışa ulaşmayı yegleriz.

Hoş sohbet sitesi, yazılı sohbet, chat sunucuları, sohbet sunucuları, bizim mekan hepsi bir arada eksiksiz cicisohbet.org da. Kimsenin aklına ihtiyaç duymadan İsterseniz yanlış düşünün, ama her durumda kendi kafanızla düşünün. Bunu bu yazılı sohbet sitesi nde kendinize bir amaç haline getirin. Sizi ve aklınızı karıştırmaya çalışanlara izin vermeyin…

Hoş sohbet

Hoş sohbet

Yazılı sohbet

Yazılı sohbet sitesi nde Bir insana tamamen güvendiğinizde iki sonuçtan birini elde edeceğiniz kesindir. Ya yaşam boyu dost, ya hayat boyu bir ders…

Hoş sohbet sitesi nde Aşk; topuklarından etine kadar işlemiş bir nasır gibidir. Ya canın acıya acıya adım atacaksın, ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. İki yolda da tek bir gerçek olacak; canın çok ama çok acıyacak. Simdi karar siz sohbet sevenler in ya aşkı, dostluğu, yada harika bir sohbeti seveceksiniz. Yada hiç yazılı sohbet adresi ne yani cicisohbet.org a etmeyeceksiniz…

Sen benim ilk defa bir başkasında kendime rastlayışımsın diyecegin birini cicisohbet.org da gönlünce bulmanız umuduyla.

Saygılarımla Liva

Hoş sohbet

Hoş sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.044 okuma
7 Temmuz, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?