Gül chat

Gül Chat

Gül chat adreslerinin birinden yeniden merhaba!
Şimdi diyorsunuz ki; pekala şimdi konun nedir? Şimdiki konum ramazan sohbet hatırlatması yapmak. Sahur sohbet imkanını sizlere aşılamaya çalışmak. Elbette sohbet siteleri buna imkan sağlıyor. Lakin neden bir ramazan sohbet programı izlerken duyduklarınızı paylaşmak ile birlikte söyleşi edilmesin.

Mesela ben; sahur sohbet vaktinde, saat bir civarı atv ekranlarında olan, Nihat Hatipoğlu ile sahur programı dinlemek ile yetiniyorum.
Elbette neden söyleşi edip sahurda paylaşmadığıma gelirsek. Ben geceleri söyleşi için sohbet siteleri içine girmiyorum. Aile sohbet tercih ediyorum.

Sahur sohbet imkanı kullanan birçok dostumuz elbette var. Sohbet siteleri içinde yapabilen. Sizleri karşılamak için bekleyen.
Nihat Hatipoğlu ile sahur programı izleyerek sizinle söyleşi edebilecek olan.

Gül Chat

Gül Chat

Gül chat

Evet sevgili sohbet sever dostlar. Nihat Hatipoğlu ile sahur programı dinlerken çok güzel bilgiler dualar hatta sizlere fayda sağlayacak ramazan sohbet sevgisini hediye edebilir. Sahur sohbet ile söyleşi ederkende bildiğinizi ögrendiğinizi öğretirsiniz.
Güzel dualar, hikayeler yada aklınıza gelen din ile alakalı ne var ise hepsi aile sohbet içinde yada gülchat ile mümkün.
Aslında gül chat ile hep gülün inşallah.
Sadece sahurda değil ramazan sohbet programı iftarda da var. Güzel ilahiler eşliğinde. Elbette tercih sizin ben sadece bir ramazan sohbet program adı verdim. Başka yokmu diyorsanız elbette gönlünüzce programlar mevcut.
Hayatımızda herşey umduğumuzdan farklı gelişir. Evdeki hesap hiçbir zaman çarşıya uymaz. Lakin mübarek günler hürmetine, açılan eller tutulan orucun hürmetine, dualarınızı makul olarak kabul edermiş. Sizlerde bu özel günlerin kıymetini bilip, Rabbimizin kapısını doğru çalarsanız reddi olur sanmayın.
Dileriz herşey umduğunuzdan daha çabuk gelişir.

Iftardı sahurdu derken makaleyi gene üçyüz kelime ettik. : )

Aile sohbet siteleri sizlere sevgiler sunarken; kör düğüm olmuş duygularınızın şu mübarek ramazan ayında çözülmesini ümit ediyoruz. Sizi hapis olduğunuz iç dünyanızdan, bir nebze uzaklaştıra bildikse ne hoş sevgili sohbet sever dostlar.
Başınız şıkıştığında, yardıma ihtiyaç duyduğunuzda size arka çıkacak dostlar bulma imkanı her geçen gün artmakta vakit kaybetme sende burası tam sana göre…
Sevgilerimizi sunuyoruz hoşçalın gülchat makalelerini takipde kalın.

Gül Chat

Gül Chat

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
781 okuma
9 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?